ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

mmostafa.aahmadi

آموزش ویدیو زبان انگلیسی با ریمرسی

امتیاز به این نوشته
توسط mmostafa.aahmadi مورخ 2019-04-04 در 04:56 PM (347 نمایش ها)
با دیدن فیلم با زیرنویس انگلیسی، می*توانید به میزان قابل توجهی زبان خود را تقویت کنید. بشنوید، تکرار کنید و روزانه تمرین کنید. یادگیری زبان نیاز به تمرین و پشتکار مداوم دارد و ما سعی می*کنیم با جهت*دهی و آموزش لذت*بخش، یادگیری شما را جذاب*تر کنیم. یادگیری زبان انگلیسی با صدها فیلم، سریال، ویدیوی آموزشی و پادکست

[IMG]https://rimersi.com/Images/about/online.png[/IMG]

آموزش های زبان انگلیسی توسط ویدیو
دیدن فیلم زبان انگلیسی می*تواند یکی از بهترین روش* ها برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. [URL="https://rimersi.com/"]آموزش زبان انگلیسی با ویدیو[/URL] دست*کم خیلی خیلی بهتر از خواندن کتاب*های آموزش زبان میباشد. یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها و صحنه های آن واقعا مفید است و ...فکر نمی*کنم برای یادگیری زبان انگلیسی از آمار و ارقام درست و حسابی داشته باشیم، اما تصور من این است که به دلایل گوناگون متوسط سطح مهارت مکالمه زبان انگلیسی و درک مطلب این زبان در جامعه ما از برخی از کشورهای پیرامونمان خیلی پایین*تر باشد.اما ناکارآمد بودن برنامه*های رسمی، تنها یکی از دلایل این مشکل است، عوامل دیگر را هم می*توان برای این امر برشمرد:

– کم بودن نسبی رفت و آمد اتباع انگلیسی*زبان به ایران و کم بودن مسافرت*های خارجی ایرانیان

– مشکل اقتصادی که باعث می*شود خیلی*ها نتوانند در کلاس*های فوق*برنامه شرکت کنند.

– سطح پایین دانشگاه*های ما که در آنها دانشجوها با جزوه و تزهای کذایی، بدون نیاز به خواندن متون مرجع به لطایف*الحیل، فارغ*التحصیل می*شوند.

– جوی که در آن برای داناها و کسانی که بیشتر می*دانند، احترامی متصور نیست و بنابراین خیلی از ماها اصولا ترجیح می*دهیم، اوقات فراغت را نه به خواندن متون و مقاله*های ژرف در اینترنت، بلکه به مرور مطالب تلگرامی اختصاص بدهیم که اصولا برای فهم آنها، هیچ نیازی به مهارت*های زبانی نیست.

بگذریم و از عنوان این مطلب دور نشویم!

از قدیم می*گویند که جوینده یابنده است. در همان دهه ۶۰، ما دانش*آموزان مستعدی را سراغ داشتیم که با یک رادیوی ترانزیستوری مهارت*های شنیداری زبان خود را تقویت می*کردند. در دنیای امروز، اما برای آدم*های کوشا، هیچ مانع و سدی، وجود ندارد و یکی از ابزارها گوشی*های هوشمند و گجت*ها هستند.

با همین گوشی*هایی که در دست من و شماست، ما می*توانیم به صورت جدی به زبان آموزی بپردازیم. یکی از اپلیکیشن*های بسیار خوبی که برای یادگیری زبان انگلیسی و نیز زبان فرانسه وجود دارد، اپلکیشن آموزش زبان انگلیسی ریمرسی است.

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2