ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

mahsabk

آموزش بازرسی جرثقیل

امتیاز به این نوشته
توسط mahsabk مورخ 2018-04-04 در 01:49 PM (504 نمایش ها)
جرثقیل به طور گسترده ای برای انتقال قطعات سنگین و بزرگ در انواع صنایع مانند صنایع حمل و نقل و ساخت و ساز استفاده می شود. انواع مختلف جرثقیلها دارای عملکرد متفاوت هستند و از یکدیگر متمایز هستند. بنابراین شناخت نحوه کارکرد آنها برای اپراتور ها و سایر پرسنلی که در اطراف این دستگاه ها کار می کنند الزامی می باشد تا ایمنی جرثقیل ها و کارکنان هواره تامین باشد. شرکت در دوره آموزشی[URL="http://karenlift.com/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84/"] بازرسی جرثقیل [/URL]یکی از راه های موثر بالابردن سطح HSE در محیط کار می شود.
دوره های آموزش تست و بازرسی ایمنی جرثقیل

جرثقیل ها روزانه استفاده می شوند ، اگرچه جرثقیل ها ماشین هایی هستند که می توانند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند، باید برای حفظ عملکرد مناسب و اطمینان از ایمنی کارکنانی که در حضور جرثقیل ها کار می کنند به صورت منظم بازرسی جرثقیل انجام شود. بخش های دفرمه شده، زنگ زده و یا فرسوده ممکن است باعث کاهش بهره وری شوند و حتی ممکن است حوادثی اتفاق بیفتد. با این وجود، هر اپراتور جرثقیل، بازرس یا مدیر اجرایی نمی داند که چگونه باید جرثقیل را از نوک تا موتور عقب بازرسی کند بنابراین استفاده از نیروی متخصص بازرسی فنی جرثقیل و تست جرثقیل اهمیت زیادی دارد.

در رابطه با کیفیت، سیاست ایمنی و بهداشت حرفه ای توسط وزارت ایمنی و بهداشت حرفه ای (DOSH)، گروه ISO آموزش های جرثقیل را برای پرسنل ایفا می کند تا بتواند با جرثقیل در مشاغل خود کار کنند. در واقع آشنایی هر چه بیشتر پرسنل با کارکرد تجهیزات جرثقیل باعث بالا رفتن درک آنها از نحوه کار دستگاه و مراقبت بیشتر از آن می شود در نتیجه بهره وری بالا رفته و باعث کاهش هزینه می شود ببنابراین پیشنهاد می شود که کارفرمایان پرسنل درگیر در عملیات بالابری را تحت آموزش قرار داده و در کلاس های آموزشی شرکت دهند. این کار علاوه بر بالا بردن ایمنی جرثقیل در کار باعث انجام کار تخصصی تر و هوشمندانه از سوی کارکنان می شود.
منبع دوره آموزشی بازرسی جرثقیل

در اروپا این آموزش بازرسی جرثقیل تحت دوره بازرسی جرثقیل توسط گروه ISO انجام خواهد شد. این دوره بازرسی ویژه جرثقیل عمدتا بر روی الزامات بازرسی عملکرد برای تمام انواع جرثقیل ها (جرثقیل موبایل، جرثقیل خزنده، جرثقیل برجی، جرثقیل سقفی، جرثقیل لودر جرثقیل دریک Derrick Crane) و همچنین شامل MEWP (بالابر عمودی، آسانسور بالابر، بالابر بوم ، بالابر قیچی)، و نیز تجهیزات جرثقیل و لوازم جانبی است.

با شرکت در این دوره بازرسی جرثقیل، کارکنان متوجه چگونگی کار تعمیر و نگهداری جرثقیل ها خواهند شد، از این رو باعث کاهش خرابی تجهیزات و افزایش بهره وری. جرثقیل می شود. کارکنان شرکت کننده دوره های آموزش بازرسی جرثقیل دانش عمیقی در مورد سیستم ترمز، چرخ دنده غلتک زنجیره ای، چرخ دنده ها و حتی بنزین و دیزل در موتور به دست خواهند آورد. تمام این اطلاعات برای عملگرها و پرسنل جرثقیل مفید است تا اطمینان حاصل شود که جرثقیل ها همیشه به درستی کار خواهند کرد.

شما در ایران می توانید از شرکت های بازرسی جرثقیل درخواست برگزاری کلاس های آموزشی در محل سایت را کنید و کلاس های آموزشی با حضور یک کارشناس خبره تست و بازرسی فنی جرثقیل برگزار شود و پرسنل با حضور در این دوره های آموزشی آگاهی بیشتری نسبت به جرثقیل ( هر نوعی که باشد) را به دست آوردند.
انوع دوره های آموزشی بازرسی جرثقیل

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل سقفی

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل موبایل

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل تاور ( برجی)

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل بازویی

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل دروازه ای

دوره آموزشی بازرسی جرثقیل دریک
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2