ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

amirss

ترجمه اسناد رسمی

امتیاز به این نوشته
توسط amirss مورخ 2018-08-23 در 12:16 AM (967 نمایش ها)
دارالترجمه رسمی الوند، خدمات ترجمه رسمی را به زبانهای زنده دنیا به صورت رسمی با تایید وزارت دادگستری و امور خارجه ارائه مي دهد:


ترجمه رسمی مدارک تابع قوانین و رویه*های ابلاغی از سوی دادگستری جمهوری اسلامی ایران می*باشد. اسناد و مدارک رسمی کشور در صورت ارائه اصل آنها قابل ترجمه رسمی بر روی سربرگ قوه قضائیه و ممهور و ممضی به مهر و امضای مترجم رسمی قوه قضائیه می باشند. توجه داشته باشید که کپی این اسناد و حتی کپی برابر اصل دفاتر اسناد رسمی قابل ترجمه رسمی نیستند و تنها میتوان آنها را بر روی سربرگ غیر رسمی دارالترجمه و مهر وامضای دارالترجمه (و نه سربرگ و مهر و امضای مترجم رسمی) تحویل داد.


برابر قانون پرداختن به هر گونه امر [url=http://www.alvandtr.ir/official-translations-of-documents]ترجمه اسناد و مدارک[/url] فقط در حوزه اختیارات [url=http://www.alvandtr.ir/]مترجمین رسمی[/url] دادگستری است. اسناد و مدارکی که برای ارائه به کشورهای خارجی مورد نیاز مردم است باید به وسیله مترجم رسمی زبان مربوطه ترجمه شده و روی سربرگ*های ویژه که از سوی قوه قضاییه تامین می*شوند چاپ شده و پس از مهر و امضا توسط مترجم و الصاق تمبر مورد تایید اداره امور مترجمین رسمی دادگستری و وزارت ا مور خارجه و در صورت نیاز سفارت*خانه*های خارجی مستقر در ایران قرار بگیرند.


مدارک رسمی، شامل انواع مختلف ریزنمرات و گواهی*نامه*های تحصیلی، اسناد سجلی و شخصی، اسناد مالکیت، اسناد شرکت*ها، و سایر مدارکی می*باشد که در عرف حقوقی سند خوانده می*شوند. تایید ترجمه هر کدام از این اسناد و مدارک مستلزم دارا بودن شرایطی است که به وسیله سازمان*های ذیربط تعیین می*شوند و در بخش شرایط تایید مدارک در این وبسایت به طور کامل توضیح داده شده*اند.


 
اسناد رسمی نیازمند ترجمه رسمی شامل موارد زير می باشند:
[list][*]شناسنامه ، انواع كارتهاي شناسايی و ملی ،سندازدواج وطلاق[*]،دانشنامه ها و ريزنمرات تحصيلي[*]انواع گواهيها،سرفصل دروس، وکالتنامه ،اقرارنامه ، استشهادیه[*]اجاره نامه، اظهارنامه ، مبايعه نامه ،  تعهد نامه ، اساسنامه ،  اسنادمالكيت، ترازنامه،[*]قراردادها و موافقتنامه ها ،استعـلام ها[*]صورتجلسه، روزنامه رسمي،گزارشات حسابرسي[*]اسنادمناقصه گمركي ، احكام دادگاه،[*]ليست بيمه، صورتحساب بانك و سایرمدارک[/list]
[img]http://www.alvandtr.ir/wp-content/uploads/document-translation.png[/img]

ترجمه اسناد رسمی
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر

  1. zedf آواتار ها
    ممنون از مطالبتون خوبتون
    لطفا از صفحه من هم بازدید بفرمایید:
    [URL="http://forum.mspsoft.com/blogs/achil/447-a.html"]تامین انرژی لازم برای درب اتوماتیک با انرژی خورشیدی[/URL]

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2