ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

alireza-res

طراحی و شکل های مختلف کارتن

امتیاز به این نوشته
توسط alireza-res مورخ 2017-03-11 در 02:33 PM (636 نمایش ها)
جعبه*های تاشوی مقوایی یکی از آشناترین انواع بسته*بندی کارتنی هستند، اما همیشه*هم لازم نیست یک کارتن بسته بندی، ساده و قابل پیش*بینی باشد. تصاویر چاپ شده روی کارتن*ها می*تواند به اندازه تصورات شما خلاقانه باشند. در زیر برخی از محبوب*ترین روش*ها برای آراستن انواع کارتن* جهت خلق بسته*بندی*ای جذاب*تر ذکر شده است.

کارتن


کارتن*های برگردان معکوس

این مدل کارتن** برای لوازم آرایش، محصولات دارویی و مراقبت*های شخصی بسیار عالی است. این مدل کارتن*های بسته بندی به خاطر قابلیت راحت باز و بسته شدن، شناخته شده هستند. درب بالا از پشت صفحه به سمت جلو تا می*شود و برگردان پایین به سمت پشت می*چرخد. برای صرفه جویی در فضا، کارتن*های برگردان معکوس به صورت تخت انبار می*شوند و این قابلیت را دارند که فورا مونتاژ و مورد استفاده قرار گیرند. همچنین می*توان ساختار درونی یا دیواره*ها را طراحی کرد و درون آن قرار داد تا مقاومت بیشتری داشته باشد یا محصولی را درون خود نگه دارد.کارتن* با برگردان*های مقابل هم

در این نوع کارتن**هم برگردان*های صفحه**ی بالایی و*هم پایینی در یک جهت می*چرخند. درجعبه سازی به این نوع کارتن ، کارتن همه کاره گفته میشود که برای بسته بندی*های نرم*افزاری، دارو، لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی بسیار مناسب است.[IMG]https://sepidarcarton.com/wp-content/uploads/2016/11/cardboardd-300x300.jpg[/IMG]


کارتن*های جعبه ایاین جعبه**ها انتخاب بسیار خوبی برای انواع کالاهاست. رایج*ترین مورد استفاده برای این نوع کارتن بسته بندی برای هدیه*های لوکس و کیت*های بسته بندی شده و کادو*دادن است.

قسمتی از این جعبه*های بسته*بندی، چسبانده شده*اند و به صورت تخت به کاربر تحویل داده می*شوند. این کارتن*ها معمولا به صورت دستی ساخته و پر می*شوند و در زمان مونتاژ بسیار مستحکم هستند. این نوع جعبه**ها با یک در جفت می*شود که باید بزرگتر از بخش زیرین باشد تا مطمئن شویم که تناسب در آن حفظ شده است.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2