ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    reza.mahmodi71
    كاربر عادي
    0
    40

اطلاعیه :قوانین کلاس های سایت ام اس پی سافت برنامه نویسی سی شارپ از مبتدی تا پیشرفته

قوانین کلاس های سایت ام اس پی سافت

1.فقط کسانی می توانند شرکت کنند که در تاپیک "برنامه نویسی سی شارپ از مبتدی تا پیشرفته " اعلام کرده باشندو یا بهم پیام خصوصی داده باشند.
    2.2 جلسه غیبت یا 2 جلسه تحویل ندادن تمرین، بدون هماهنگی یعنی انصراف از کلاس
    3.کسانی که در کلاس های الگوریتم نویسی شرکت نکرده باشند نمی توانند در کلاس های سی شارپ هم شرکت کنند. (قابل توجه کسایی که از سی شارپ خوششون میاد و از الگوریتم متنفرند)
    4.رفع اشکال و سوال و جواب در تاپیک مربوطه انجام می شود. (سوالاتون رو راحت بپرسید، از من یا دوستتون به خاطر سادگی سوال، خجالت نکشید ... هیچ کدوم با هم هیچ فرقی نداریم)
    5.توی این کلاس، ممکنه یکی در مورد یک عمل ساده ریاضی هم مشکل داشته باشه و این موضوع به میزان تحصیلات اون فرد ربطی نداره. حتی من هم ممکنه چیزی رو فراموش کرده باشم. اگر دوستتون رو به خاطر سوال ساده ای که می پرسه، حتی به شوخی مسخره کنید باهاتون برخورد می شه.
    6.برای حل تمرینات از همون روالی که گفته می شه و دقیقا به همون شکل استفاده کنید. مخصوصا در مورد الگوریتم نویسی. شاید اصول الگوریتم نویسی من با اون چیزی که باید باشه فرق کنه، اما در واقع به خود برنامه نویسی کمک خواهد کرد.
    7.برای تحویل تمرینات، جواب رو در تاپیک نگذارید، جواب تمرینات رو از طریق پیام خصوصی بفرستید. عنوان پیام رو هم ، عنوان تاپیک قرار بدید. وگرنه ممکنه رسیدگی نشه.
    8.اگر تعداد تمرینات زیاد بود، می تونید توی فایلی word نوشته و آپلود کنید یا میل کنیدو لینک فایل رو از طریق پیام خصوصی بفرستید در مورد جواب تمرینات سی شارپ ، و یا زبانهایی که فایل اجرایی دارند، در قالب یک فایل زیپ آپلود کرده و لینک فایل رو از طریق پیام خصوصی بفرستید.
    9.در پایان هر دوره، یک امتحان از همه گرفته می شه و اگر امتیاز مطلوب رو کسب کنید می تونید در دوره بعدی شرکت کنید و گرنه توی همون دوره می مونید.
    10.برای هر فرد یک امتیاز از 10 در نظر گرفته می شه. میانگین تمام امتیازات برابر با امتیاز کلی اون فرده.

عوامل موثر در امتیاز شما:

•اینکه تمرینات رو خودتون حل کنید
    •اگر کسی سوال پرسید و شما جواب رو می دونستید زود تر از من دوستتون رو راهنمایی کنید.
    •سوال پرسیدن در مورد مباحثی که درس داده می شه .( منظورم سوالیه که باعث بشه من حالت خاصی رو توضیح بدم.)
    •هر جلسه، موضوع جلسه بعدی مشخص میشه،از اونجایی که مطالب پایه ای در کلاس گفته می شه، اگر کسی فکر می کنه مطلبی جا مونده، می تونه توی همون تاپیک درس بده
    •اگر من چیز جدیدی از شما یاد بگیرم امتیاز دارد.
    •تحقیق کردن راجع به حالت های خاص یک برنامه و توضیحش برای بقیه، امتیاز دارد

"وجود این قوانین و امتیازات برای بازدهی مطلوب از زحمات خودتونه"

زمانبندی برنامه هفتگی

ساعت کلاسها
    1- یک شنبه شب 19-21
    2- جمعه شب 19-21

و زمان قرار گیری مطالب شنبه شب یا یک شنبه صبح

و جمعه چهارشنبه شب یا پنج شنبه صبح

مهلت رفع اشکال

یک شنبه پایان روزدو شنبه

جمعه همون روز جمعه ساعت 19-21

مهلت تحویل تمرینات

یک روز قبل از کلاس یعنی روزهای شنبه و پنج شنبه
    ویرایش توسط reza.mahmodi71 : 2012-11-29 در ساعت 10:42 AM
  2. 1
    ansaralghaem
    كاربر عادي
    0
    1
    سلام من نمی دونم چرا در این تالار عدالت رعایت نمیشه با اینکه زودتر از خیلی افراد ثبت نام کردم ولی نمی تونم وارد کلاس بشم پیام خصوصی هم که میفرستیم کسی جواب نمیده بابا حداقل جواب ما رو که می تونید بدید
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    429
    دوست عزیز مشکل چیه ؟
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    429
    نقل قول نوشته اصلی توسط ansaralghaem [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    سلام من نمی دونم چرا در این تالار عدالت رعایت نمیشه با اینکه زودتر از خیلی افراد ثبت نام کردم ولی نمی تونم وارد کلاس بشم پیام خصوصی هم که میفرستیم کسی جواب نمیده بابا حداقل جواب ما رو که می تونید بدید

Info عضو شدین! بسته شد!

ansaralghaem likes this.
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)