یکی از عقود رایج در جامعه، وکالت است. بدین صورت که شخص یا اشخاص، انجام بعضی* امور خود که به دلایلی قادر به انجام آن نیستند را به دیگری محول می*نمایند. این امور اعم از آنکه امور جزئی و مهم مربوط به موکل باشند، انجامش باید از سوی [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] صورت گیرد تا با موازین قانونی و شرعی مغایرت نداشته باشد. معنای لغوی وكالت، تفويض و واگذار نمودن می*باشد و همانطور که بیان شد در اصطلاح حقوقي ، وكالت نیز عقدی است كه به موجب آن يكي از طرفين، طرف ديگر را برای انجام امری نايب یا همان [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] خود مي نمايد. وکالت در قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ اینگونه تعریف شده است: وکالت عقدی است که به* موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود قرار دهد .
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] که دانش*آموخته رشته حقوق* قضایی و دارای پروانه پایه یک وکالت است ، مهیا جهت ارائه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، بیمه، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امورگمرکی ، همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت*ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری *می*باشد.
ضرورت مراجعه به [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
امروزه ضرورت مراجعه به [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] برای حفظ حقوق قانونی خود مانند ضرورت مراجعه بیمار به پزشک است. در موارد مختلف، اشخاص حقیقی یا حقوقی به خاطر عدم مراجعه به وکلای رسمی اقداماتی انجام داده اند که جبران*ناپذیر بوده و خسارات فراوان مادی و معنوی را سبب گردیده است. بنابراین همواره توصیه می*شود که قبل از انجام هرکاری به [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و با تجربه مراجعه شود. در صورت ضیق وقت، همواره با استفاده از سرویس وکیل کلاهبرداری در اصفهان ، می*توانید به صورت آنلاین اقدام به طرح پرسش های حقوقی خود و مشاوره حقوقی آنلاین بپردازید. خوشبختانه در موسسه وکالت [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] امکان ارائه مشاوره های آنلاین وجود دارد. در این سرویس، [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] پاسخگوی سئوالات حقوقی شما به صورت آنلاین خواهد بود.
وظایف و اختیارات [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
الف) مشاوره به مراجعان در زمینه موارد قانونی.
ب) حضور در محکمه به عنوان نماینده موکل خود و دفاع از آنها.
پ) تهیه کردن پیش نویس ها؛ قراردادها و نامه ها برای درج در پرونده و پیشبرد کارها حقوقی و قضایی موکل خود.
ت) پیدا کردن موارد مشابه قبلی برای تسهیل کار پرونده جاری در دست.
ث) جمع آوری و نگهداری از مستندات و اسناد مرتبط به پرونده برای عرضه به محکمه جهت دفاع از موکل خود.
ج) حضور در جلسات و مذاکره به منظور کشف اطلاعات بیشتر؛ بازبینی پرونده و یا عرضه توضیحات و یا دلایل و اسناد به ذی نفعان.
چ) عرضه اسناد و شواهد به محکمه و دفاع از موکل.
دانش* مورد نیاز برای وکالت
الف) مهارت عالی در سخنگویی و نوشتن متن جهت تنظیم متن دفاعیه و قرائت آن در محکمه.
ب) توانایی تحلیل مقدار زیادی از اطلاعات.
پ) دقت به جزئیات، زیرا که ریزترین موضوع می تواند بر روند پرونده اثر بگذارد و بی توجهی به آن آثار غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد.
ت) توانایی توضیح مسائل قانونی برای افراد غیر کارشناس به صورت خوب و واضح.
ث) اعتماد به نفس بالا به منظور دفاع کلی از موکل در صحن محکمه.
ج) توانایی راضی کردن دیگران.
چ) توانایی تحمل فشار کاری زیاد و انجام چندین کار به طور همزمان.
ح) درایت و همدلی با موکل خود به منظور فراهم نمودن اعتماد به نفس و آرامش در او در جهت پیشبرد بهتر پرونده.
خ) جسارت و شهامت.
د) راز داری، چون وکلا اطلاعات خاص موکلان خویش را به منظور دفاع بهتر از پرونده کسب می کنند، می بایست برای موکلان خویش رازدار خوبی باشند.
ذ) آشنایی با مسائل مالی و اعداد و ارقام.
ر) آشنایی نسبی با علوم جامعه* شناسی،روانشناسی، انسان شناسی و علوم فلسفه، زیرا حقوق با ایـن علوم رابطه نزدیکـی دارد و برای موفق شدن در ایـن شغل می بایست با آنها آشنا بود.
انواع وکالت
الف) وکالت مطلق: وکالت مطلق به نوعی از وکالت گفته می*شود که شخصی را برای تمام امور وکیل کنیم و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل باشد، مانند فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل وجود ندارد.
ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین می*باشد و [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] باید در همان مورد معین، اقدام نماید. مانند خرید خانه یا فروش ماشین.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
شاید برای شما نیز پیش آمده است که نیاز فوری به برقراری ارتباط با یک [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و دادگستری داشته باشید. ما در دفتر مشاور حقوقی [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ، این امکان را برای شما به وجود آورده*ایم که به صورت آنلاین با [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ارتباط برقرار نموده و بتوانید سئوالات حقوقی خود در زمینه های مختلف را به صورت آنلاین از [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] بپرسید. این امکان فراهم شده است تا در صورتی که مشکل شما از طریق گفتگوی آنلاین ممکن نباشد بتوانید با مراجعه حضوری به محل موسسه حقوقی در اصفهان ، به صورت مستقیم با مشاور حقوقی در اصفهان مشورت نمایید.
مشاور حقوقی آنلاین در اصفهان
وجود مشاوره حقوقی می*تواند در حکم بیمه در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد. انتخاب یک [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه*ای وکالت باشد و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل نیز داشته باشد، می*تواند بهترین راه و روش را برای شما ارائه نماید. وجود مؤسسه حقوقی و [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] باعث می*شود که در صورت مواجه شدن با کوچک*ترین مسایل با وکیل خود مشورت نمایید تا دچار مشکل نشوید.
مزایای مشاوره حقوقی آنلاین در اصفهان
بهره بردن از آگاهی* و تجربیات یک وکیل مسلط بر تمام قوانین و مقررات جاری همیشه برای خانواده*ها و شرکت*ها راهگشا بوده است. با مشاوره حقوقی آنلاین می*توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم *ها را بگیرید. از سویی مطمئن هستید که اطلاعات حقوقی بدست آمده از این طریق، معتبر، صحیح و البته کارساز است. در صورت ضیق وقت، با استفاده از [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ، می*توانید به محض درگیری با یک پرونده یا مشکل، از شدت یافتن آن و افزایش هزینه*های دادرسی و دعاوی خلاصی یابید. نکته آخر آنکه شما می*توانید از تجربه و امکانات یک وکیل خوب و آگاه به مسائل حقوقی و به روز درخصوص مسائل مختلف جاری بهره*مند شوید.