[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] با توسعه سایت تفاوت هایی دارد.در این مطلب قصد داریم به شما راهنمایی کنیم که برای پیشرفت سایت خود از توسعه سایت استفاده کنید یا این که طراحی سایت اختصاصی باید انجام دهید.از طرفی وظایف طراحان و توسعه دهندگان سایت را نیز شرح داده ایم.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
طراحان سایت چکار می کنند؟
طراحان سایت آرایشگران سایت هستند. شغل آنها اینست که سایت ها زیبا شوند. این نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت در هر دو گرافیک و برنامه نویسی. مهارت طراح سایت باید یاد بگیرند که کارشناسی ارشد شامل موارد زیر است:

 • HTML: هر طراح سایت باید HTML را یاد بگیرد. این بلوک های اصلی طراحی سایت است.
 • CSS: صفحات سبک Cascading شامل عناصر طراحی هستند که معمولا توسط مرورگرهای سایت تفسیر می شوند. طراح سایت خسایت با CSS بسیار آشنا و نحوه ارتباط آن با HTML است.
 • JavaScript: شما می توانید برخی از چیزهای جالب با جاوا اسکریپت انجام دهید. هر طراح سایت باید یک رابط اساسی با جاوا اسکریپت داشته باشد.استفاده از جاوا اسکریپت مزایای زیادی دارد که در مطلب زیر درباره آن ها گفته ایم.

مطلب مرتبط : [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

 • سیستم های مدیریت محتوا (CMSs): برخی از طراحان به طور انحصاری با CMS کار می کنند. حداقل باید با WordPress، Joomla و Drupal آشنا شوید. بیشتر و بیشتر، من طراحان سایت های کوچک کسب و کار را با Wix، Weebly و Squarespace همکاری می کنم.بسیاری از افراد برای [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند.
 • فتوشاپ: اگر قصد دارید با گرافیک کار کنید و هر طراح با گرافیک کار می کند، باید یاد بگیرد که این گرافیک ها را با استفاده از نرم افزار ویرایش عکس ویرایش کنید. در حالی که دیگران در بازار وجود دارد، فتوشاپ به راحتی به عنوان برتر شناخته می شود.

این حداقل مهارت است. طراحان پیشرفته ممکن است با PHP، CMS های مبهم بیشتری کار کنند و از ابزارهای دیگر مانند افزونه ها، قالب ها و اسکریپت های آماده استفاده کنند تا سایت ها را به نحوی که می خواهند انجام دهند.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

توسعه دهندگان سایت چکار می کنند؟
توسعه دهندگان سایت بسیار بیشتر علاقه مند به آنچه که تحت پوشش یک سایت هستند. در حالیکه طراحان سایت بیشتر شبیه سازندگان خودرو هستند که بر روی آوردن آخرین نوآوری در تناسب اندام به دنیای خودرو کار می کنند، توسعه دهندگان سایت بیشتر شبیه مهندسانی هستند که کارکردن با خودروها را با کارایی و مکانیکی بهتر می کنند. به طور معمول، توسعه دهندگان سایت بیشتر علاقه مند به قابلیت یک سایت هستند و به زبان های برنامه نویسی می رسند و چگونگی تاثیر آنها بر طراحی و عملکرد سایت را در بر می گیرد.
توسعه دهندگان سایت با زبان برنامه نویسی مانند:

 • پی اچ پی
 • ASP
 • پایتون
 • Ruby on Rails
 • HTML و CSS
 • AJAX
 • و نشانه گذاری زبان مانند XHTML

در حالی که یک طراح علاقه مند به نحوه ارتباط یک کاربر با یک سایت می شود، توسعه دهنده سایت بیشتر علاقه مند به اینکه سایت چگونه کار می کند.
ما در [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] هم خدمات طراحی سایت و هم سرویس های توسعه سایت را انجام می دهیم.اگر وب سایتی تاکنون نداشته اید ، ما بهترین وب سایتی را که مد نظر شماست ، برای شما ایجاد می کنیم.اگر هم سایت دارید و از شیوه اجرای آن راضی نیستید ، ما به بهترین شکا بر روی توسعه و پیرفته کردن سایت شما کمک خواهیم کرد.
منبع : [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]