در این مقاله قصد داریم ۳ قالب گالری در بوت استرپ ۴ به شما معرفی کنیم که زمانیکه اشاره گر موس روی تصاویر آنها قرار میدهید، افکت های جذابی را مشاهده می کنید.

این قالب ها کاملا رایگان و ریسپانسیو هستند. برای استفاده از این قالبها تنها چیزی که لازم است انجام دهید یک Copy-Paste ساده است.

درباره قالب*ها

قالب ها با اجزای شبکه بوت استرپ 4 ساخته می شوند و با html و css کاملا سازگاری دارند. بنابراین، شما می توانید بدون نگرانی از به هم ریختن سایر استایل*هایتان از انها استفاده کنید. هر قالب دارای طراحی تمیز و مدرن بوده و خاصیت شناوری منحصربه*فرد CSS*ی دارد. برای قابلیت Lightbox ما از پلاگین baguetteBox استفاده کردیم که ساده است و هیچ وابستگی ندارد.طریقه استفاده

برای استفاده از هر کدام از قالب*هایی که در دمو مشاهده می*کنید، می*بایست مراحل زیر را طی کنید:

۱- فایل با فرمت فشرده (.zip )را از انتهای متن مقاله، دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

۲- کدهای HTML را در پروژه خود paste کرده و اطمینان حاصل کنید که صفحه جاری شامل کدهای بوت استرپ*۴ می*باشد.

۳- استایل*های مربوط به هر قالب گالری، در فایل*های CSS مجزا برای شما مهیا شده*اند. فایل*های CSS را در پروژه خود قرار دهید و فراموش نکنید که حتماً فایل*های CSS مربوطه را در پروژه خود با تگ Link معرفی کنید و یا می*توانید استایل*های موجود در هر فایل را کپی و به فایل شامل استایل*های پروژه خود اضافه کنید.

۴- برای استفاده از افکت*های پلاگین baguetteBox، فایل*های CSS و JS مربوط به این پلاگین را حتما در پروژه خود قرار داده و در نهایت تنظیمات لازم برای آنها را در تگ اسکریپت انجام دهید.

رایگان برای استفاده*های تجاری:

شما براحتی می*توانید این پلاگین را شخصی*سازی کنید و در طراحی سایت، کاربردهای شخصی و تجاری خود، از آن بهره ببرید. این پلاگین کاملاً مستقل بوده و رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. بدون نیاز به هیچ کتابخانه و توابع اضافی دیگری این پلاگین را نصب و از کار کردن با آن لذت ببرید.

منبع: [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]