یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین وسایل امنیتی قفل ها می باشند. انسان از دیرباز تاکنون از قفل ها به عنوان وسیله ای امنیتی برای حفظ اموال شخصی خود استفاده کرده است. در گذشته ساختار قفل ها ساده تر بود اما با گذر زمان قفل های پیچیده تری تولید شد.

قفلهای جدید تحول عظیمی در صنعت قفل و کلید بوجود آوردند. در سال های اخیر قفل های دیجیتال به بازار آمده اند که امنیت بسیار بالاتری نسبت به قفل های سنتی دارند. کلمه قفل همیشه با کلید همراه بوده است اما با پیشرفت سریع تکنولوژی امروزه قفل هایی ساخته شده است که بدون نیاز به کلید باز می شوند مانند قفل های کارتی، قفل های اثر انگشتی، قفل های اکترونیکی و …

در این مقاله شما را با انواع قفل های کارتی، ویژگی های و مزایای آنها آشنا می کنیم.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] یکی از مدرن ترین و ایمن ترین [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] هستند که با استفاده از کارت باز می شوند. این قفل ها بیشتر برای کنترل تردد و به دلیل ضریب ایمنی بالایشان استفاده می شوند.

آشنایی با انواع قفل های کارتی و کاربردهای آنها
مهمترین مزیت قفل کارتی مانند دیگر قفل های هوشمند و دیجیتالی عدم نیاز به حمل کلید است. همین ویژگی امینت را بیشتر کرده و امکان سرقت را بسیار کاهش می دهد. با نصب قفل های کارتی دیگر نیازی به حمل دسته کلیدهای سنگین و دست و پاگیر نخواهد بود.
این قفل های کارتی مجهز به مغزی الکترونیکی هستند که تنها به افرادی مجوز ورود می دهد که دارای کارت مغناطیسی بوده و رمز آن را بدانند.
نصب قفل های هوشمند کارتی هتلی به هتل داران به شدت توصیه می شود. این قفل ها ایمنی بسیار بالایی دارند و باعث افزایش رضایت مسافرین و کیفیت پذیرش هتل می شوند که خود موجب جذب مشتری بیشتر خواهد شد. این [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]علاوه بر تامین امنیت بالا، فضای شیک تر و مدرن تری ایجاد می کند که موجب رضایت مسافران و افزایش اعتبار هتل می شود.