ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  Mina1397
  كاربر عادي
  تاریخ عضویت
  2018 Oct
  نوشته ها
  21
  0
  0

  نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق

  هنگامی که شما مالیات کارکنان خود را جمع*آوری می*کنید از نظر قانونی به عنوان یک نماینده دولت عمل می*کنید. این کار یکی از تعهدات شما به عنوان مالک کسب *و کار است و عدم اجرا و پرداخت دقیق با مالیات حقوق، جریمه سختی در پی دارد. حتی اگر هیچ جریمه*ای در کار نباشد ثبت و حفظ اسناد جامع بسیار مهم است. مالیات حقوق اطلاعات زیادی در مورد وضعیت کسب*وکار به شما می*گوید. در دوره*ها و کلاس درس آموزش حسابداری بازار کار به این شناخت دست می*یابید که حسابداری مالیات حقوق به صورت دقیق و جزئی، مقدار و نحوه*ی صرف شدن پول را به شما می*گوید.

  به عنوان یک مدیر کسب*وکار، شما مالیات بر درآمدی که سازمان شما بدست آورده است را پرداخت می*کنید. اما این پایان بدهی*های مالیاتی نیست بلکه شما باید مالیات حقوق کارکنان خود را نیز جمع*آوری و پرداخت کنید. برای این کار به آموزش حسابداری و کسب دانش نیاز دارید. هر یک از اعضایی که شما استخدام می*کنید، مشمول مالیات هستند. میزان مالیات بر حقوق بسته به میزان حقوق و طیف وسیعی از عوامل دیگر متفاوت خواهد بود. با این حال، کارکنان شما در واقع هر ماه چک*هایی برای اداره مالیات دولت می*نویسند. شما نیز مالیات*ها را جمع*آوری و پرداخت می*کنید. بنابراین، حفظ و ثبت دقیق اسناد مالیات حقوق و دستمزد بسیار مهم است. در نهایت با آموزش حسابداری مالیات حقوق می*آموزید که هر یک از کارکنان شما در شرایط واقعی چقدر هزینه دارند. در ادامه موضوعات و نکات زیر را مورد بررسی قرار می*دهیم.

  حفظ اطلاعات و اسناد مالیات حقوق
  ساده شدن ثبت حسابداری مالیات حقوق با نرم*افزار
  بایگانی کردن آنلاین گزارش*ها یک انتخاب و یا الزام؟
  بدست آوردن بینش بهتر درباره کسب*وکار
  حفظ اطلاعات و اسناد مالیات حقوق
  تمام اطلاعات مربوط به مالیات بر حقوق را حفظ و نگهداری کنید. در بسیاری از کشورها این اطلاعات باید به مدت چهار سال یا بیشتر نگهداری شود اما برای اطمینان، قوانین محلی را بررسی کنید. تا زمانی که روش ذخیره*ی اطلاعات ایمن و مطمئن هست مهم نیست که چگونه اطلاعات را ذخیره می*کنید. برخی از شرکت*ها از نرم*افزار حسابداری ابری برای حفظ و نگهداری اطلاعات و اسناد استفاده می*کنند. آن*ها اطلاعات خود را به صورت خودکار رمزنگاری کرده و از راه دور پشتیبانی می*کنند که این کار به صاحبان کسب و کار آرامش خاطر بیشتری می*دهد. اگر با این نرم*افزارها آشنا نیستید یک دوره آموزش حسابداری کاربردی برای آشنایی با کاربرد و نحوه*ی کار با آن برای شما کافی است.

  مقامات مختلف مالیاتی الزامات قانونی مختلف دارند. اما همه*ی آن*ها برخی از اطلاعات ضروری را می*خواهند. این اطلاعات در اجرای کسب و کار نیز برای شما مفید است. به عنوان مثال:

  جزئیات همه کارکنان، از جمله نام، آدرس و شماره تلفن، میزان حقوق
  تاریخ شروع و پایان دوره گزارش مالیات حقوق
  جزئیات کامل حقوق و دستمزدی که در طول دوره زمانی گزارش شده، پرداخت شده است.
  پرداخت*های اضافی مانند حقوق بازنشستگی، مزایا و سهم بازنشستگی
  هرگونه حقوق و مزایا از جمله کالا یا خدماتی که شما به جای پول برای کارمندان خود فراهم کرده*اید.
  به طور خلاصه، هر چیزی که ارزش مالی دارد و به کارکنان خود داده یا پرداخت کرده*اید، باید ثبت شود. همه*ی* این*ها بر درآمد آن*ها و مالیاتی که باید بپردازید، تأثیر می*گذارد.

  آموزش مالیات حقوق
  ساده شدن ثبت و حسابداری مالیات حقوق با نرم*افزار
  نرم*افزارها کار حسابداران را راحت*تر می*کنند. ضرورت آموزش حسابداری به صورت کاربردی برای یادگیری کار با این نرم*افزارها روز به روز بیشتر مشخص می*شود.

  ثبت و حسابداری مالیات حقوق در گذشته به صورت دستی و با استفاده از قلم و کاغذ انجام می*شد که بسیار کاری زمان*بر و پر زحمت بود. خوشبختانه با یک دوره آموزش حسابداری کاربردی می*توانید از نرم*افزار حسابداری حقوق و دستمزد، برای انجام بسیاری از کارها استفاده کنید. در اینجا مزیت بزرگ در اینجا توانایی اتصال سیستم*های مختلف با هم است. به ویژه اگر شما از نرم*افزار حسابداری ابری استفاده کنید. این بدان معناست که می*توان برنامه را به صورت آنلاین نصب کرد و داده*ها را به طور ایمن به اشتراک گذاشت. بنابراین شما با یادگیری کار با این*گونه نرم*افزارها در کلاس*های آموزش حسابداری در وقت خود صرفه*جویی می*کنید. مثلاً:

  کدهای مالیاتی به طور خودکار به روز می*شوند.

  کارمندان می*توانند به شما کمک کنند. آن*ها می*توانند اطلاعات تماس خود را به روز نگه داشته و برای تعطیلات و مرخصی از طریق سیستم درخواست دهند.
  این نرم افزار می*تواند در انجام حسابداری مالیات حقوق با استفاده از قوانین مالیاتی به روز به شما کمک کند.
  شما می*توانید به اطلاعات تماس آن*ها از هر نقطه در هر زمان با استفاده از یک لپ تاپ، گوشی هوشمند و یا تبلت دسترسی داشته باشید.
  بایگانی کردن آنلاین گزارش*ها؛ یک انتخاب و یا الزام؟
  دولت*ها در تلاش هستند تا گزارش*های حقوق و دستمزد را برای کسب*وکارها و برای خود راحت*تر کنند. در حال حاضر، بسیاری از کشورها بایگانی کردن آنلاین گزارش مالیاتی را اختیاری دانسته و در برخی از کشورها اجباری است. دوره*های گزارش کوتاه*تر است. کسب*وکارها باید گزارش*ها را هر سه ماه یا هر سال پر کرده و بایگانی کنند.

  به نظر می*رسد که برای صاحبان کسب*وکار انجام این کار سخت باشد. اما هرچیزی را می*توان با گذراندن دوره*های آموزش حسابداری فرا گرفت. در کلاس*های آموزش حسابداری کاربردی، به شما کار با نرم*افزار حسابداری حقوق و دستمزد مناسب آموزش داده شده و در نتیجه، پیگیری، ثبت و حسابداری مالیات حقوق راحت*تر می*شود.
  بدست آوردن بینش بهتر درباره*ی کسب*وکار
  هرگز ارزش ثبت و پرداخت مالیات حقوق برای کسب و کار خود را فراموش نکنید. آن*ها می*توانند به شما دیدگاه*های مختلف درباره*ی کسب*وکار بدهند. کسب آموزش حسابداری مالیات حقوق و درک میزان مالیاتی که باید بپردازید کمک می*کند هزینه*های واقعی هر یک از کارکنان خود را بفهمید.

  گزارش*ها به شما کمک می*کند روی حوزه*هایی تمرکز کنید که می*توانید هزینه*ها را بدون آسیب رساندن به بهره*وری کاهش دهید. هزینه*ها ممکن است به شما نشان دهد که کجا می*توانید در هزینه*های خود صرفه*جویی کنید.

  بنابراین، مدیران و حسابداران این بخش با دیدن دوره*های آموزش حسابداری مالیات حقوق می*توانند به ثبت و پرداخت دقیق مالیات حقوق بپردازند. همچنین آموزش حسابداری کاربردی و آشنا شدن با نرم*افزارهای مربوط به این کار به تسهیل کار ثبت و صدور مالیات حقوق کمک می*کند.
  اطلاعات بیشتر -------> [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] / [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] / [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]/ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]/ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] / [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
 2. #2
  yavar24
  كاربر عادي
  تاریخ عضویت
  2018 Nov
  نوشته ها
  1
  0
  0
  عوامل موثر در گرفتگی لوله
  آشپزخانه، حمام و یا حتی سینک آشپزخانه می تواند دچار گرفتگی شود. گرفتگی لوله ها ناخوشایند است، اما انسداد شدید می تواند هزینه زیاد و مشکلات عمده در سیستم لوله کشی خانگی شما ایجاد کند. ممکن است نیاز به یک لوله باز کن حرفه ای پیدا کنید. بهترین راه برای اینکه از گرفتن لوله فاضلاب در آشپزخانه ، حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد مانند پسماند مواد غذایی و تفاله چای ، دانه های برنج ، تکه های نان (در آشپزخانه) ، دستمال ، تیغ ، موی اصلاح شده ی بدن و دیگر موارد در حمام و سرویس بهداشتی به درون فاضلاب جلوگیری نمایید.
  [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

  محصولات بهداشتی زنانه
  دستمال توالت
  ریز دانه های مواد غذایی شسته شده در سیستم لوله در زیر سینک به دام افتاده است.
  روغن
  مو
  روغن* :
  مهم*ترین دلیل بسته شده راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می*رود، ته مانده روغن را وارد سینک می*کنیم. این کار شایع*ترین دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است و برای جلوگیری از این اتفاق، به هیچ عنوان روغن را در داخل سینک ظرف*شویی تخلیه نکنید.
  برگ چای، پودر قهوه
  چای و قهوه از نوشیدنی*های مورد علاقه هر فردی است و معمولاً پس از نوشیدن چای و قهوه، پسماندهایی به*جا می*ماند. هرچند که برخی فکر می*کنند صافی موجود روی سینک مانع از ورود برگ چای به داخل لوله فاضلاب می*شود اما باید در نظر داشته باشید که این زباله*های ریز به*راحتی از صافی سینک عبور می*کنند و در کنار چربی*ها، سد محکمی تشکیل خواهند داد.
  اکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز، و میوه*های دیگر در این گروه از شایع*ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه است. این مواد در زمان ترکیب با آب بسیار چسبنده می*شوند و باعث انسداد لوله می*گردند.
  پوست تخم مرغ :
  مراقب پوست تخم مرغ هم باشد. پوسته*ی بیرونی هم بسیار نازک هست و هم بسیار سخت. به همین جهت به*راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می*کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می*شود.
  استخوان ماهی
  استخوان ماهی به*راحتی از روزنه*های صافی عبور می*کند و آرام*آرام با کمک چربی*ها لوله را مسدود خواهد کرد
  [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2