در این مقاله، ما مجموعه*ای از شش قالب بسیار زیبا و کاربردی از تب*ها و صفحه*بندی*ها را برای طراحی سایت شما فراهم کرده*ایم.

این قالب*ها براساس هیچ فریم*ورکی طراحی نشده*اند در نتیجه شما به راحتی می*توانید محتوای خود را به آن*ها اضافه کنید و یا تنها با مقدار اندکی *HTML و CSS به راحتی می*توانید این قالب*ها را شخصی*سازی کنید و به شکل دلخواه خود درآورید.

صفحه*گذاری

ما با دو طرح بسیار زیبا برای قسمت صفحه*گذاری در صفحات وب سایت شما آمده*ایم.

یکی از آن*ها به*گونه*ای استاندارد طراحی شده*است که شامل شماره* صفحات و دکمه*های قبل و بعد می*باشد. اما قالب دیگر شامل دکمه*های قبل و بعد به همراه یک منوی کشویی جهت نمایش شماره صفحات است.

هردوی این قالب*ها بسیار ساده و زیبا هستند و شما می*توانید با ظاهر زیبای آن*ها، زیبایی صفحات خود را دو چندان کنید.


تب*ها
در اینجا ما زمینه*ای را برای شما فراهم کرده*ایم که شما بتوانید بین چهار قالب زیبا، قالب موردپسند خود را انتخاب کنید. برای ما کاملا روشن است ایجاد تب*ها برای یک طراح سایت در ابتدای طراحی وب سایت می*تواند بسیار خسته*کننده باشد.

از این*رو ما مقدار اندکی کد*JQUEARY به این قالب*ها اضافه کرد*ه*ایم تا عملیات جابجایی بین صفحات با کمک این تب*ها برای شما راحت*تر و دلچسب*تر باشد.


نحوه استفاده:

برای استفاده از هریک از این قالب*ها که در دموی فایل قابل نمایش است کافی است مراحل زیر را قدم به قدم اجرا کنید:

فایل فشرده را از روی گزینه دانلود در قسمت پایین مقاله، دانلود کرده و سپس آن را از حالت فشرده دربیاورید.
فایل *HTML مربوط به قالب موردنظر خود را باز و کپی کرده و در قسمتپروژه خود قرار دهید.
استایل*های مرتبط با هر قالب در فولدر مجزای CSS گردآوری شده*اند. شما می*توانید با رفتن به آدرس /assets/css به فایل *CSS مورد نظر دسترسی پیدا کنید.
محتواهای خود را جایگزین محتوای فراهم شده در قالب کنید و نیز تعداد تب*ها / دکمه*ها *را با توجه به نیاز خود کم و یا زیاد کنید.
رایگان برای استفاده تجاری
تمامی قالب*ها کاملا رایگان هستند و می*توانند در پروژه*های شخصی و یا تجاری شما به*کار برده*شوند.

منبع: [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]