[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
همه ما می دانیم که کشورمان مهد هنر و هنرمندان بسیار بزرگ در زمینه های مختلف است. هنرمندانی که از سال ها قبل نام ایران را در همه جای دنیا به گوش مردمان رسانیده اند. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] هنری نیز در همین راستا قادر است قدم های مؤثری بردارد.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] با داشتن تیمی حرفه ای و کاربلد در زمینه تولید سایت می تواند وب سایتی در خور شأن و منزلت یک هنرمند ایرانی ایجاد کند.

فواید طراحی سایت هنری
یک هنرمند برای موفقیت در کار خود نیاز به دیده شدن و شهرت دارد. راه های مختلفی در این زمینه وجود دارند، که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این میان تنها طراحی وب سایت است که بالاترین میزان از سود و مزایا را دارد.

طراحی سایت

امکانات [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] هنری
اسلایدر یکی از امکانات جذاب و کارآمد یک وب سایت هنری می باشد. در صورتی که از تصاویر با کیفیت و مرتبط با هنر استفاده شود تأثیرگذاری بسیاری در دید کاربر و مخاطب دارد. افکت ها و انیمشن ها در زیباسازی اسلایدر بسیار مؤثر هستند.

صفحه محصولات در وب سایت هنری، مهم ترین صفحه در آن به شمار می رود. یک هنرمند محصولاتی که ساخته دست خودش می باشد را در این قسمت قرار داده که امکان و قابلیت فروش نیز وجود دارد.

یک هنرمند در صورتی که محصولات را برای فروش روی وب سایت قرار دهد، می تواند به وب سایت خود به چشم یک منبع درآمد عالی و مطمئن نگاه کند.

صفحات درباره ما و تماس با ما نیز در هر وب سایتی وجود دارند که اطلاعات راجع به مدیر وب سایت و سوابق وی را اعلام کرده و راه های برقراری ارتباط با او را بیان می کند.

بخش مهم دیگر وب سایت هنری لینک دادن به صفحه شبکه های اجتماعی است که می تواند در تبلیغ کار هنرمند مؤثر واقع شود.