[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
امروزه اکثر افراد گوشی های شخصی هوشمند داشته و حتی خیلی راحت به اینترنت و فضای مجازی هم دسترسی دارند. همه یاین افراد متناسب با نیاز و علاقه ی خود در طول روز اپلیکیشن و نرم افزارهایی را در گوشی های هوشمند خود نصب می کنند، ممکن است عملکرد آن ها آنلاین و یا غیر آنلاین باشد، انتخاب کردن این ویژگی بر عهده ی طراح اپلیکیشن می باشد و متناسب با نیاز و اهداف اپلیکیشن آن را مشخص می کند.
اپلیکیشن های آنلاین بسیار حرفه ای تر عمل می کند، دارای قابلیت های بیشتری بوده و اهداف پیچیده تری را دنبال می کند و برای دسترسی و نصب و خواند و بررسی آن ها باید اتصال اینترنتی داشته باشیم.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
طراحی اپلیکیشن موبایل را باید از زمان طراحی سایت باید مورد بررسی قرار داد و اقدام به طراحی آن کرد، طراحی اپلیکیشن برای برخی از وب سایت ها بسیار ضروری می باشد و به رشد پیشرفت اهداف وب شایت کمک های فراوانی می کند، طراحی اپلیکیشن حتی در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت نیز بسیار تاثیرگذار می باشد.
امروزه با توجه به این که بیشتر گوشی ها در سراسر دنیا و حتی ایران دارای سیستم عامل اندروید می باشند، پس تمام شرکت های طراحی اپلیکیشن ابتدا اقدام به طراحی نسخه اندورید برای اپلیکیشن ها می کنند.
البته اپلیکیشنی در این حوزه موفق می باشد که شامل هر دو نسخه اندروید و آی او اس شود، بسیاری از اپلیکیشن ها برای حفظ کلاس کاری خود اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل ویندوزی و جاوا نیز می کنند.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
طراحی اپلیکیشن های اندروید معمولا با استفاده از زبان های برنامه نویسی JAVA، CSSو HTML انجام می پذیرد و پس از آن تمامی عملیت انجام شده به فایلی اندروید و آماده نصب با فرمت APK قابل اجرا بر روی دستگاه های اندروید می باشد.
استفاده کردن از زبان برنامه نویسی اندروید برای طراحی اپلیکیشن اندروید، امکان ساخت اپلیکیشن های حرفه ای تری را ایجاد می کند، این نوع از اپلیکیشن ها کاربردی تر از اپلیکیشن های دیگر می باشد. اپلیکیشن های موبایلی معمولا دارای سیستم های مدیریت محتوا نمی باشند و آپدیت و بروز رسانی آن ها دیر به دیر اتفاق می افتد و فقط توسط برنامه نویس آن ارائه داده می شود.

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آگهی
طراحی سایت در کرج، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت در تهران