در صورتی که برای [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]خود نیاز به راهنمایی و یا عیب یابی دارید بهتر است در قدم اول چرخی در اینترنت زده و اطلاعات خوبی در مورد نمایندگی تعمیر یخچال ، تعمیرات لوازم خانگی خود به خصوص یخچال فریزر یا
یخچال ساید بای ساید خود در انواع برند های سامسونگ، ال جی، بوش، ویرپول، جنرال الکتریک و بسیاری از برندهای معتبر دیگر پیدا کنید تا شاید بتوانید خودتان مشکل یخچال را رفع کنید در صورتی که موفق به تعمیر یخچال خود نشدید با نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید تا در اولین فرصت با مراجعه به محل شما کار تعمیرات تخصصی لوازم خانگی را انجام دهند.
تعمیر یخچال

در اینجا یکی از مقاله های مثمر ثمر در خصوص ایرادات یخچال ها بیان شده تا شاید بتواند با صرفه جویی در هزینه های شما و تعمیر یخچال توسط خود شما کمکی به شما کرده باشد در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید کافیست با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید و با دادن مدل و برند یخچال فریزر خود مشاوره بگیرید . پس از اعلام کردن شماره مدل یخچال، متداولترین علائم یخچال و فریزر شما لیست می شود وبا توجه به ایراد یخچال شما بخش های درگیر درعیب یخچال و یا مشکلات مربوط به آن را شناسایی می کنیم و یا در صورت نیاز تکنسین های ماهر نمایندگی تعمیر یخچال را در محل شما حضور پیدا می کند تا کار تعمیر یخچال فریزر یا تعمیرات ساید بای ساید شما را در کمترین زمان انجام دهند. لازم به ذکر است تکنسین ها متخصص برند شما باشند و در انجام تعمیرات لوازم خانگی آن برند خبره هستند.
نمایندگی تعمیر یخچال : تعمیر یخچالی که خنک نمی کند. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

کویل کندانسور یخچال کثیف است


کویل کندانسور(خنک کننده یخچال) معمولا در زیر یخچال قرار دارد. آنها گرما را از طریق مبرد ) گازی که باعث سرد شدن فضای داخل یخچال می شود مانند گاز فریون) عبور می دهند. اگر سیم پیچ کندانسور کثیف باشد، گرما به طور موثر از بین نمی رود و به صورت مخلوطی بر روی کویل ایجاد می شود و منجر به کاهش کارایی یخچال و فریزر برای خنک کردن می شود. اگر کویل ها به طور قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند. کویل کندانسور را بررسی کنید تا کثیف نباشد - اگر کویل کندانسور کثیف باشد، آنها را تمیز کنید. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

موتور فن کندانسور یخچال
موتور فن کندانسور، هوا را از طریق کویل کندانسور و از روی کمپرسور، خارج می کند. اگر موتور فن كندانسور به درستی کار نمی کند، یخچال به درستی خنک نمی شود. برای تعیین اینکه آیا فن موتور معیوب است، ابتدا تیغه فن را برای انسداد یا گرفتگی بررسی کنید. بعد، سعی کنید فنر موتور را با دست بچرخانید. اگر تیغه آزادانه چرخش نداشته باشد، موتور فن کنستانتر را تعویض کنید. اگر هیچ مانعی وجود نداشته باشد و تیغه فن به صورت آزاد چرخش داشته باشد، از یک مولتی متر برای آزمایش موتور برای تداوم استفاده کنید. اگر موتور فن كندانسور تداوم ندارد، آن را جایگزین کنید.


منبع : [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]