[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] در 5 مدل دیواری ، سقفی توکار ، سقفی کاستی یکطرفه ، کاستی 4 طرفه و زمینی در انواع ظرفیت های 200 تا 400 cfm بسته به نوع و مدل تولید می گردد.
فن کوئل گرین کاستی چهار طرفه*در 8 ظرفیت مختلف با ابعاد استاندارد فن کوئل کاستی 4طرفه (65*65 سانتی متر) تا ظرفیت 400cfm و ابعاد (95*95 سانتی متر) تا ظرفیت 800cfm با الکتروموتور سه سرعته عمودی و فن سانتریفوژ افقی تولید می گردد.
فن کوئل گرین که در آن دمپرهای هوای خروجی کاستی چهار طرفه*به صورت گردش اتومات مساحت قابل توجهی را تحت پوشش قرار می دهد.
فن کوئل گرین کاستی چهارطرفه دارای برد هوشمند الکتریکی با قابلیت نمایش کدهای خطا روی نمایشگر دستگاه است که بدین ترتیب خدمات و نگهداری دستگاه به راحتی انجام پذیر است.
فن کوئل گرین کاستی چهارطرفه دارای الکتروپمپ درین جهت تخلیه آب کندانس شده در تشتک (در فصل گرما که کوئل سرد دستگاه بخار موجود در هوا را تقطیر می کند ) دستگاه می باشد.
تمامی مدل های [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] کاستی چهار طرفه و فن کوئل کاستی یکطرفه به دلیل نصب در ارتفاع دارای ریموت کنترل و ترموستات در محل هوای ورودی به دستگاه جهت تنظیم کارکرد دستگاه می باشند.
در سایزهای بزرگتر فن کوئل گرین کاستی چهارطرفه ، محلی برای نصب دریچه هوای تازه تعبیه شده است تا بتوان جهت قرارگیری در نقطه آسایش سیستم های تهویه مطبوع به میزان لازم هوای تازه (Fresh Air) به سیستم وارد نمود.