طراحی قالب سایت چیست و چه مزایایی دارد؟


قالب سایت در واقع همان چارچوب و نمای ظاهری یک وب سایت است که به دو صورت قالب سایت آماده و قالب سایت اختصاصی طراحی می*شوند. در طراحی قالب سایت آماده، قالب*های سایت توسط تیم طراحی سایت آماده شده و به صورت رایگان / پولی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت اما در طراحی قالب سایت اختصاصی، قالب سایت متناسب با نظر مشتری و کاملا اختصاصی برای او طراحی خواهد شد.


طراحی قالب سایت آماده یا طراحی قالب سایت اختصاصی؟


باید بگویم کاملا به شما بستگی دارد.


ما معمولا قالب سایت*های آماده را برای شرکت*ها و افرادی که حساسیت خاصی بر موضوع برندیگ و برجسته شدن نام تجاری خود ندارند پیشنهاد می*کنیم.


قالب سایت*های آماده با امکانات کامل یک سایت طراحی شده اند اما از آنجا که امکان استفاده از آن*ها برای عموم افراد وجود دارد، ممکن است قالب سایت انتخابی شما توسط شخص / شرکتی دیگر نیز انتخاب شود.


متعاقبا برای کاربرانی که قصد دارند بر روی موضوع برندینگ خود نیز تمرکز کنند و ایده*ها و نظرات منحصر بفرد خود را بر روی سایت پیاده سازی نمایند طراحی قالب سایت اختصاصی را پیشنهاد می*کنیم.


از سویی دیگر، آن دسته از افرادی که در آستانه شروع کسب و کاری نو هستند و یا کسب و کار کوچکی را به راه انداخته*اند، ممکن است بودجه کمی را برای سایت خود درنظر گرفته باشند. آن*ها نیز می*توانند از قالب*های سایت آماده برای کسب و کار خود استفاده نمایند چرا که همانطور که پیش از این اشاره شد این قالب*ها قابل استفاده برای عموم مردم هستند و می*توانند بارها و بارها برای افراد و شرکت*های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند، از این رو دارای هزینه خیلی کمتری نسبت به طراحی قالب سایت اختصاصی می*باشند.

منبع: [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]