مرکز ارتودنسی
امروزه داشتن لبخندی زیبا و داشتن دندان*های سالم و مرتب علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، نقش مهم و کلیدی در سلامت و زیبایی افراد ایفا می*کند.
مرکز ارتودنسی دکتر نگار حدادی با ارائه انواع خدمات تخصصی و فوق تخصصی ناهنجاری*های ارتودنسی و درمان*های زیبایی دندان شامل ناهنجاری فکی و دندان، ارتودنسی متحرک و ثابت، ارتودنسی نامرئی، سفیدسازی دندان، طراحی لبخند و جراحی لثه، با اتکاء به سال*ها تجربه و برخورداری از دانش به روز بهترین سطح کیفیت خدمات را برای مراجعین خود عرضه می*نماید.
از دیگر خدمات مرکز ارتودنسی دکتر حدادی امکان دریافت نوبت مشاوره به صورت آنلاین است. در این مرکز ارتودنسی شما ابتدا مطب خود را انتخاب می*کنید و سپس روز و ساعت مدنظر خودتان را مشخص می*نمایید. اگر شما پیش از این، به مرکز ارتودنسی دکتر حدادی مراجعه داشته*اید و پروند پزشکی تشکیل داده اید، می توانید برای سهلولت روند نوبت*دهی شماره پروند خود را در زمان تعیین زمان نوبت دهی در فرم ثبت کنید.
مرکز ارتودنسی دکتر حدادی به آخرین و به روزترین دستگاه*های تخصصی ارتودنسی مجهز میباشد که شامل دستگاه*های ارتودنسی ثابت، دستگاه های ارتودنسی متحرک و دستگاه*های ارتودنسی نامرئی است.
از دیگر قابلیت*های کلیدی مرکز ارتودنسی دکتر حدادی امکان مطرح کردن پرسش به صورت آنلاین و دریافت پاسخ از پزشک در راستای تسهیل تعامل بین مراجعین و خانم دکتر نگار حدادی می باشد. شما به سهولت می*توانید با بازدید از سایت مرکز ارتودنسی خانم دکتر حدادی علاوه بر مشاهده پرسش های متداول، سوالات خود را با ایشان مطرح کنید و در اسرع وقت پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید.
از دگر سو، منبع غنی از گالری تصاویر شامل تصاویر قبل و بعد از ارتودنسی بیماران همراه با کلیپ*های ارتودنسی با هدف افزایش سطح اگاهی و دانش مراجعین به سایت مرکز ارتودنسی دکتر حدادی، در نظر گرفته شده است.
خدمات مرکز ارتودنسی دکتر حدادی

در مرکز ارتودنسی خانم دکتر نگار حدادی انواع خدمات پیشرفته و فوق تخصصی ارتودنسی با بهترین سطح کیفیت خدمات، در اسرع وقت به صورت مقرون به صرفه با بهترین فناوری*ها و دستگاه*های درمانی انجام می*شود. مهمترین این خدمات در مرکز ارتودنسی دکتر حدادی عبارتست از:
• ارتودنسی ثابت: ارتودنسی ثابت در این مرکز ارتودنسی با استفاده از دستگاه*های ارتودنسی ثابت و با نظارت مستقیم و دقیق پزشک متخصص انجام میشود. در ارتودنسی ثابت، اجزاء ارتودنسی بر روی دندان چسبانده و ثابت می*شوند و برخلاف ارتودنسی متحرک این روش درمانی به همکاری و مشارکت بیمار نیازی ندارد.
• ارتودنسی متحرک: در ارتودنسی متحرک بعد از قالب*گیری از فک بالا و پایین بیمار برای ساختن پلاک بالا و پایین استفاده می*شود. مزیت این روش متحرک بودن ارتودنسی و خارج کردن آن در زمان غذا خوردن و آشامیدن، استفاده از مسواک و نخ دندان می*باشد.
• ارتودنسی نامرئی: استفاده از قالب*های پلاستیکی شفاف برای ارتودنسی نامرئی جهت حرکت دادن دندان*ها با قابلیت تعویض هر دو هفته یکبار به صورت سبک و نازک از مزیت*های کلیدی این روش درمانی است.

در مرکز ارتودنسی دکتر حدادی درمان*های زیبایی با اتکا به سال*ها تجربه و دانش کادر درمانی و ایشان و استفاده از به روز ترین فناوری*ها و دستگاه*های درمانی در بهترین سطح کیفیت خدمات با هدف ارتقاء رضایتمندی مشتریان ارائه می*شود.
اهم خدمات درمان*های زیبایی در این مرکز ارتودنسی عبارتند از:

• طراحی لبخند: قرینه بودن دندان*های چپ و راست، تناسب صحیح طول و عرضی بین هر دندان، رابط صحیح طولی و خطی بین دندانهای جلو، تناسب صحیح قرارگیری دندان*ها با لب های پایین و بالا و بسیاری از موارد مبتنی بر قوانین و اصول زیبایی شناختی و اصول درمان و زیبایی دهان و دندان میباشد که می تواند توسط یک پزشک متخصص، با تجربه و متبحر انجام شده و طراحی لبخندی زیبا و جذاب را خلق نماید.
• سفیدسازی دندانها: بلیچینگ یا سفیدسازی دندان به برطرف کردن و رفع تغییر رنگ دندانها و حتی بد رنگی*های ژنتیکی با استفاده از پراکسید هیدروژن براری اکسید کردن رنگدانه های رسوب کرده بین هرم های مینایی و از بین بردن آنها در راستای خلق لبخندی زیبا و دندانهایی سفید می*باشد.
• جراحی لثه: یک روش درمانی برای پاکسازی جرم*های عمقی، زیست لایه های تشکیل یافته روی دندانها و پلاک*ها در مرحله*ای است که دیگر مصرف آنتی بیوتیک تاثیری مناسب بر روی سلامت لثه و دندان ندارد.

در [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] دکتر حدادی علاوه بر انجام درمان های زیبایی، ناهنجاریهای ارتودنسی با مجهزترین دستگاه های ارتودنسی با بهترین سطح کیفیت خدمات و دانش به روز و تخصصی خانم دکتر نگار حدادی و کادر درمانی انجام می*شود. اهم خدمات درمان ناهنجاری*های ارتودنسی عبارتند از:
• ناهنجاری های دندانی و فک: مهمترین مشکلات ناهنجاری دندانی مربوط به ناهنجاری*های دندان فکی و اسکلتی مانند رشد ناهماهنگ فک بالا و پایین، یا عدم موقعیت صحیحی دندان*ها (چرخش دندان، فضای بیش از حد موجود بین دندانی، ازدحام دندان*ها و ...) می باشد.