[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
امروزه اصلاح طرح لبخند و خدمات درمانی ایمپلنت برای برخورداری از دندان*های سالم و زیبا یکی از پرتقاضاترین خدمات دندان*پزشکی است که نقش مهمی در سلامت و زیبایی و افزایش اعتماد به نفس افراد ایفا می*کند.
مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی

مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی با ارائه انواع خدمات تخصصی و فوق تخصصی ایمپلنت (سرامیکی و کامپوزیتی) علاوه بر انجام درمان*های زیبایی دندان مانند اصلاح طرح لبخند، سفیدسازی دندان، جراحی لثه و ...) با اتکاء به سال*ها تجربه و کار حرفه*ای و برخورداری از دانش علمی به روز و منطبق با استانداردهای بین*المللی بهترین سطح کیفیت خدمات را برای مراجعین خود در مرکز ایمپلنت ارائه می*نماید.
مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی امکان ارائه خدمات مشاوره پیش و پس از درمان ایمپلنت را برای تمام مراجعین خود مقدور ساخته است. شما به سهولت می*توانید با مراجعه به مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی اطلاعات کافی و جامعی را حول محور ایمپلنت دندان، لیمنت دندان و اصلاح طرح لبخند از ایشان دریافت نمایید. تمام این موارد در پرونده پزشکی شما ثبت می*شود تا روند پیگیری وضعیت سلامت دهان و دندان و انجام روال درمانی در مراجعات بعدی شما تسهیل گردد.بهترین مرکز ایمپلنت تهران مرکزی است که علاوه بر داشتن امکانات تخصصی و فوق تخصصی درمان ایمپلنت بهترین خدمات در اسرع وقت در محیطی بهداشتی و به صورت مقرون به صرفه برای کاهش دغدغه و افزایش آسودگی خاطر بیماران ارائه شود.
در بهترین مرکز ایمپلنت تهران بهترین متخصصان و پزشکان حضور دارند که دوره های تخصصی و فوق تخصصی ایمپلنت دندان را گذرانده*اند و از دانش و تجربه کافی برخوردارند. در همین راستا پیش از مراجعه به مراکز و کلینیک*های دندان پزشکی در مورد بهترین مرکز ایمپلنت تهران تحقیقات لازم را انجام دهید. تجربه و اعتبار متخصص ایمپلنت نیز عامل مهم دیگری برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران می*باشد. کیفیت کار، تجربه و اعتبار متخصصین مرکز ایمپلنت تهران تأییدی بر این موضوع است.
استفاده از آخرین تکنیک*های درمانی پیشررفته، تجهیزات پیشرفته و فناوری*های نوین درمان ایمپلنت از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت تهران می*باشد.
مرکز ایمپلنت دکتر آشتیبانی با برخورداری از بهترین و جدیدترین دستگاه*های تخصصی کاشت ایمپلنت دندان از استانداردهای بین المللی تبعیت کرده و از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و متریال درمانی در مرکز ایمپلنت استفاده می*کنند.
خدمات مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی

در مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی انواع خدمات پیشرفته و فوق تخصصی ایمپلنت با بهترین سطح کیفیت خدمات، در اسرع وقت به صورت مقرون به صرفه با بهترین فناوری*ها و دستگاه*های درمانی انجام می*شود.
اهم خدمات درمانی مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی عبارتند از:
اصلاح طرح لبخند: اصلاح طرح لبخند یکی از پر تقاضاترین خدمات درمانی در دندانپزشکی زیبایی است که مواردی از قبیل سفیدسازی دندان*ها، روکش ونیر، جراحی لثه، پر کردن دندان، لمینت دندان و سایر موارد را با هدف خلق طرح لبخندی منحصر به فرد در بر می*گیرد. اصلاح طرح لبخند به طور کامل در مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی انجام می*شود.
لمینت دندان: از دیگر خدمات کلیدی و حائز اهمیت مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی لمینت دندان است که با بهره گیری از کادر درمانی و متخصصین متبحر و کارآزموده با بهترین سطح کیفیت در بهترین مرکز ایمپلنت تهران و توسط دکتر آشتیانی انجام می*شود.
ایمپلنت دندان: در بهترین مرکز ایمپلنت تهران، خدمات ایمپلنت دندان به صورت تخصصی و با نظارت کامل و مستقیم دکتر آشتیانی با استفاده از بهترین متریال و قطعات با کیفیت ایمپلنت به صورت تضمین شده در کمترین تعداد جلسات درمانی و بهترین نتایج ارائه می*شود.بهترین مرکز ایمپلنت تهران با نظارت و مدیریت مستقیم و دقیق دکتر آشتیانی با اتکاء به سال*ها تجربه، تحصیلات علمی از برترین دانشگاه*های علمی معتبر، کادر درمانی متبحر و کارآزموده و گذراندن دوره*های تخصصی و فوق تخصصی درمان*های زیبایی دندانپزشکی و استفاده از برترین و به روز ترین تجهیزات و ابزارهای نوین پزشکی بهترین سطح کیفیت خدمات را در اسرع وقت و مقرون به صرفه برای مراجعین خود ارائه می*نماید.