[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] مقاومت فوق العاده ای در برابر خوردگی شیمیایی دارند و بدلیل عدم واکنش با گازهای متساعد از فاضلاب مانند سولفید هیدروژن کاربرد گسترده ای دارند ، همچنین عدم تشکیل لایه های رسوبی در داخل [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] شرایط تشکیل پیل الکتریکی و ایجاد خوردگی الکترولیتی بوجود نخواهد آمد . منهولهای تولیدی این شرکت با طراحی منحصر بفرد مهندسی و پروفیله بودن جداره آن در برابر بارهای وارده استاتیکی و دینامیکی مقاوم بوده و با در نظر گرفتن انعطاف پذیر بودن آن در برابر رانشها ، زلزله و ضربه ها ایستایی مناسبی دارند . نردبان تعبیه شده در آن دسترسی را به عمق منهول فراهم و دارای عمر منهول می باشند . صافی سطح داخلی ، رشد و تکثیر جانوران را به حداقل رسانده و براحتی توسط واترجت شستشو می گردند . در منهولهای قالبی قطعات کاملاً آببندی و نفوذ آبهای زیر زمینی به داخل و همچنین فاضلاب درون آن به خارج آببندی می باشد . بدلیل سبکی وزن و حمل آسان در هر معبری قابل نصب می باشد.ا

مزایای [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]:

– مواد بکار رفته در تولید منهول های این شرکت از مواد پلی اتیلن HDPEگرید ۳۸۴۰ می باشد که می توان از مواد LLDPE گرید روتاری مولدینگ نیز برای تولید [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] استفاده نمود.

– در مورد آب بندی قطعات مختلف بر روی هم از نوار آب بندی ( Seal از جنس EPDM ) استفاده می شود.ضمنا پیچ و مهره و واشر های بکار رفته نیز گالوانیزه گرم می باشند.

– از نظر تحمل بارهای وارده به منهول مانند بارهای شعاعی و محوری و نیز بارهای ترافیکی ، تفاوت هایی بین منهول های بتنی و پلی اتیلنی وجود ندارد.

– سرعت نصب و راه اندازی منهول های پلی اتیلنی بسیار بالاست که می توان در طول یک روز چند منهول را همزمان نصب کرد.آب بندی [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و اتصالات آنها از ضریب اطمینان بالائی برخوردار می باشد .

– هزینه نصب و راه اندازی پائین این منهول ها باعث کاهش هزینه های اجرائی به مقدار قابل ملاحظه می باشد .

– با توجه به زلزله خیز بودن کشور عزیزمان ایران [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] به علت انعطاف پذیر بودن با حرکتهای کوچک زمین سازگار است و در نتیجه در اثر این نوع حرکات ترک نمی خورد و درز دار نمی شود. منهول بتنی ترد و شکننده و در مقابل حرکات زمین غیر مقاوم می باشند.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] سبک است و نصب و حمل و نقل آن به راحتی صورت میگیرد در ضمن از تجهیزات کمتری برای قرار دادن منهول در موقعیت مناسب استفاده می شود. منهول های بتنی سنگین هستند و نصب دشوار دارند که این نصب مستلزم تجهیزات پر هزینه و پر دردسر است.