بهترین متخصص ارتودنسی تهران
برای انتخاب [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] يا ارتودنتیست باید به موارد زیر توجه کنید.

ویژگی*های بهترین متخصص ارتودنسی

1-متخصص ارتودنسی

ارتودنسي يكي از شاخه هاي بسيار تخصصي در علم دندانپزشكي است. يك متخصص ارتودنسي پس از گذراندن دوره ي ٦ ساله ي دكتراي عمومي دندانپزشكي در امتحان پذيرش متخصص بهترين نمره و رتبه را كسب نموده تا بتواند وارد دوره ي تخصصي ارتودنسي شود.دوره ي تخصصي ارتودنسي ٣ تا ٤ سال ميباشد.. به همین علت متخصص ارتودنسی تجربه، دانش و مهارت بیشتری برای درمان*های ارتودنسی و بررسی عوارض احتمالی و برطرف کردن مشکلات پیش رو و به خصوص درمان*های پیچیده دارد.

2-گزینه* های درمانی پیشرفته و متنوع ارتودنسی توسط بهترین متخصص ارتودنسی

امروزه روش*های متنوع و جديدي برای اصلاح مشکلات بایت، فاصله بین دندان*ها ،نامنظمي دندانها ،نهفتگي دندانها ،بیرون زدگی دندانها ،بزرگي يا كوچكي فكين و ديگرمشكلات ارتودنسی وجود دارد. انتخاب روش درمانی بستگی به فاکتورهایی مانند سن،زیبایی، طول دوره درمان، هزینه و ترجیح شخصی بیمار و متخصص ارتودنسي دارد. با این حال در صورتی که به يك متخصص ارتودنسي مراجعه کنید که تنها یک روش درمانی را انجام می*دهد، مسلماً حق انتخاب نخواهید داشت. استفاده از تکنولوژی*های پیشرفته مانند اسکن دیجیتالی که نیاز به قالب* گیری سنتی را برطرف می*نماید.ارتوپدی فک، لیزر ،ارتودنسي نامرئي ،ارتودنسی شفاف،ارتودنسي اينويزالاين ،ارتودنسي لينگوال و سایر روش*های پیشرفته دقت و راحتی بیشتری برای بیمار و متخصص ارتودنسي به ارمغان می*آورد.

3-هزینه ارتودنسی مناسب بهترین متخصص ارتودنسی

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای اکثر بیماران از جمله متقاضیان درمان ارتودنسی، هزینه درمان است. پیش از انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی ، بهتر است از هزینه تقریبی درمان ارتودنسي اطلاع پیدا کنید تا بهتر تصمیم *گیری نمایید. هزینه درمان ارتودنسی بسته به مواد مورد استفاده و روش درمانی و همچنین پیچیدگی*های درمانی متغیر است.تمام برندهاي معتبر ارتودنسي در اروپا و آمريكا توليد مي شوند و محصولات وارداتي هستند .يكي از دلائل هزينه بر بودن درمان ارتودنسي اين مسأله ميباشد .هر چند هزينه ي درمان ارتودنسي به صورت اقساطي ميباشد و در مقايسه با بسياري درمانها كه تمام هزينه يكجا دريافت ميشود ارتودنسي درمان ارزاني مي باشد.