انواع ارتودنسی نامرئی

شاید شما از منظره براکت(نگین)*های ارتودنسی بر روی دندان*های تان چندان راضی نباشید. شاید هم تصور کنید چهره* تان بدون این سیم* کشی* فلزی زیباتر است.
بسیاری از نوجوانان هم از دستگاه* های بزرگ ارتودنسی که بر روی صورت، چانه و گردن و پشت سرشان تکیه دارند، دل خوشی ندارند و احساس می *کنند در میان دوستان شان انگشت *نما خواهند شد، ولی این روزها خبرهای خوشی به گوش می *رسد که شما را از شر برق فلزات در لبخندتان راحت می *کند.
"ارتودنسی نامرئی" نام روش جدیدی در ارتودنسی است که این روزها در کشورهای اروپایی و آمریکایی سر و صدای زیادی به پا کرده است.
خیالتان راحت، کسی متوجه نمی *شود
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] نام یک روش جدیدی برای ارتودنسی و مرتب کردن دندان*هاست. در این روش بدون استفاده از سیم، دندان *ها مرتب می *شوند. به این شکل که برای هر فرد یک سری پلاک (قاشقک) مخصوص پلاستیکی ساخته می *شود که هر کدام پله پله موقعیت دندان* ها را اصلاح و به موقعیت صحیح هدایت می کند و در نهایت دندان *ها مرتب می *شوند.
اگر شما به زیبایی چهره خود حساس هستید، استفاده از این روش را به شما پیشنهاد می*کنیم، چون هنگامی که این پلاک* های شفاف را روی دندان*های تان می گذارید، اصلاً قابل مشاهده و تشخیص نخواهند بود. هیچ* کس متوجه نمی *شود که شما دندان*هایتان را ارتودنسی کرده اید.
از سوی دیگر اگر شما مدیر یک شرکت بازرگانی و یا استاد دانشگاه یا سخنران هستید و به دلیل مشغولیت*های حرفه* ای مجبورید دائما با دیگران در تماس باشید، نیز بهتر است از این روش استفاده کنید.
مزیت دیگر استفاده از این ارتودنسی نامرئی آن است که هنگام غذا خوردن می* توانید آن ها را از دهان تان خارج کنید و با خیال آسوده و بدون نگرانی از کنده شدن سیم *ها، هر غذایی را نوش جان نمایید و سپس دندان*های تان را شسته و پلاک* های شفاف را دوباره بر روی دندان*های تان بگذارید.