[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ][برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] به عبارتی ساکشن شکم که در دنیای امروز طرقفداران بسیاری دارد جهت کوچک کردن شکم مورد استفاده قرار می گیرد .ساکشن شکم که به منظور خارج کردن چربی های شکم مورد است که خارج شدن چربی ها بوسیله کانولای متصل به پمپ تخلیه می باشد . [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]چه افرادی مناسب ساکشن شکم می باشند؟


افرادی کاندیدای [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] می باشند که دارای وزن طبیعی باشند و بیماری خاصی نداشته باشد و در سلامت کامل به سر ببرند.ساکشن شکم و تناسب اندام


در گذشته از لیپوساکشن برای از بین بردن چربی با حجم کم مورد استفاده قرار می گرفت . اما امروزه از لیپوساکشن برا ی نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد .یکی از مهمترین نکاتی که باید مد نظر قرار داد این است که ساکشن چربی ها روش خوبی برای بدست آوردن تناسب و روش صحیح زندگی نمی باشد . افراد می توانند با رژیم غذایی درست و ورزش به اندام زیبا و تناسب اندام دست پیدا کنند و اگر نتیجه مطلوب حاصل نشد می توانند به [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] روی آورند .

قبل از اقدام به [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ابتدا از سابقه های بیماری خود مطمئن شوید و اگر بیماری هایی از قبیل فشار خون بالا , بیماری های قلبی و یا ریوی و غیره دارید حتما پزشک جراح خود را مطلع کنید و در صورتی که قرص مصرف می کنید تا سه هفته قبل از [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] آن را قطع کنید .آیا جراحی زیبایی شکم نیاز به بستری و بیهوشی دارد؟


بستری بیمار بستگی به میزان چربی شکم او دارد و بیمارانی ترخیص خواهند شد که چربی با حجمی کمتراز پنج لیتر داشته باشند و اگر فردی چربی زیاد داشته باشد و یا دچار بیماری باشد در بیمارستان جهت رسیدگی خواهد ماند .
ساکشن شکم اصولا تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد و علائم حیاتی بیمار دائم کنترل خواهد شد . در مواردی که حجم ساکشن شکم زیاد باشد جراحی می تواند تحت بیهوشی کامل صورت بگیرد .