[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
شناسایی مخاطبان هدف و تنظیم استراتژی
هر برندی از فعالیت در شبکه*های اجتماعی هدف مشخصی را دنبال می*کند. با وجود دهها شبکه*ی اجتماعی مختلف؛ شناسایی کانال*های ارتباطی که بازگشت سرمایه*ی بیشتری ارائه می*کنند، مسئله*ی مهمی است که موفقیت یا شکست کسب*وکارها در دنیای دیجیتال را رقم می*زند. آژانس بازاریابی دیجیتال دارت با اولویت*بندی معیارهای مختلف و شناسایی دقیق مخاطبان هدف، پرسودترین شبکه*های اجتماعی را برای کسب*وکارتان شناسایی و انتخاب می کند
تولید محتوای خلاقانه برای شبکه*های اجتماعی
در میان سیل عظیم انواع محتوایی که روزانه در شبکه*های اجتماعی منتشر می*شوند، تنها محتوای ارزشمند و خلاقانه موردتوجه قرار می*گیرند. لذا ایجاد محتوایی که در عین ارزشمندی توجه مخاطب را به خود جلب کند، از جمله* چالش‎های برندهاست. ایجاد محتواهای آموزشی، الهام*بخش و خلاقانه به همراه هویت گرافیکی برند شما از جمله* توانایی*های آژانس دارت در واحد تولید محتوا است.
آگاهی و افزایش تعداد کاربران
تعداد کاربران واقعی که شما را دنبال می*کنند، نقش بسزایی در اثبات جایگاه*تان به عنوان یک برند محبوب در ذهن عموم خواهند داشت. از همین رو تنظیم استراتژی*های تبلیغاتی بسیار پراهمیت هستند.* آژانس دارت برای شما مخاطبان و فالوورهای کاملا مرتبط و هدفمند با استراتژی مناسب جذب خواهد کرد که میزان تعامل و ارتباط با برند شما را به طور قطع در پی خواهد داشت .
راه*اندازی و اجرای کمپین*های موفق
کمپین*های شبکه های اجتماعی با ایده*های خلاقانه* و بازاریابی دهان به دهان یک جریان اجتماعی خلق می*کنند که اگر استراتژی این کمپین به درستی تنظیم شود، در مدت کوتاهی تعداد زیادی از اعضای شبکه*های اجتماعی را با خود همراه می*کند. به راه اندازی موج های مثبت و کمپین های تخصصی در راستای اهداف برند شما در شبکه های اجتماعی تخصص آژآنس دارت می باشد .
بهبود نرخ تعامل با کاربر
تعامل با کاربر و جلب توجه کامل او بیشتر از اینکه وابسته به اصول علمی و دانش تخصصی باشد، هنر محسوب می*شود. توجه به خواسته*ها و علایق کاربران، هویت گرافیکی جذاب و تولید محتواهای تعاملی نقش بسزایی در بهبود نرخ تعامل یا Engagement Rate کاربران دارند.
آنالیز محتوا
بهترین استراتژی محتوا در شبکه های اجتماعی آن است که بعد از تولید و انتشار به آنالیز محتوای منتشر شده بپردازیم . تحلیل تخصصی نتایج به دست آمده از فعالیت*ها نقش موثری در پیشرفت برنامه*ریزی*های استراتژیک دارد. ما با ارائه*ی شاخص های ارزیابی و سنجش (KPI) ماهانه، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین*های اجرا شده و نمودارهایی که میزان رشد کاربران و تعامل با آن*ها را نشان می*دهند، به صورت مداوم شما را از وضعیت شبکه*های اجتماعی خود آگاه خواهیم ساخت.