[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]


خانم های زیادی از بزرگی سینه خود رنج می برند و دارای مشکلات بسیاری می باشند . درد و ناراحتی در ناحیه گردن می تواند در اثر سینه های بزرگ بانوان باشد . [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
با انجام [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و ماموپلاستی با برداشتن چربی اضافه در ناحیه شکم می توان از دردهای فیزکی جلوگیری کرد .
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] جهت کوچک کردن سینه با ایجاد برش در سینه و تخلیه چربی صورت می گیرد . در صورتی که علت بزرگی سینه فقط چربی باشد در این صورت می توان تنها از لیپوساکشن استفاده کرد . روش مورد نظر جهت کوچک کردن سینه با توصیه و مشورت پزشک صورت می گیرد .
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد و برای حفظ و کاهش استرس بیمار از داروهای تسکین دهنده استفاده می شود .
برای دیدن نتیجه[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] پس از عمل می توانید نتیجه را ملاحظه کنید و پس از گذشت چند روز ورم سینه رفع می گردد و برش های روی سینه کمرنگ خواهد شد .
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] می تواند اعتماد به نفس فرد را تشدید کند و مهمتر از آن دردهای ناشی از سینه بزرگ را از بین ببرد .