دستورات بعد از عمل جراحي زیبایی سینه
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]


بعد از انجام [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و پروتز سینه باید به مدت یک هفته بعد از انجام جراحی زمان استراحت کردن شکم و کمر خم نشود تا ورم و ناراحتی های ایجاد شده برای سینه کم شود. میتوانید از یک بالش کوچک برای زیر زانوی خود استفاده کنید .


استفاده از آنتی بیوتیک ها بعد از جراحی زیبایی سینه


آنتی بیوتیک هایی دکتر برای شما تجویز که معمولا کپسول سفالکسین میباشد را هر شش ساعت یکبار مصرف کنیدو اگر فراموش کردید که سر ساعت آن را میل کنید در ساعت بعد دو تا استفاده کنیدو اینکار را پنج الی هشت روی انجام دهید در صورتی که به هر علتی مجبور شدید که استفاده از دارو را متوقف کنید، به دکتر خود اطلاع دهید تا برای شما دارویی دیگر را جایگزین کند.

همچنی میتوانید از مسکنی که دکتر برای شما تجویز کرده نیز استفاده کنید که اکثرا بروفن 400 میباشد و در سه روز اول میبایست سر ساعت باشد. و بعد از آن باید در مواقعی که درد داشته باشید استفاده شود. بیشتر بیماران احتیاجی به مصرف کردن آن بعد از پنج الی هفت روز ندارندو به غیر از استامینوفن ساده و با کدئین دار. به جز موارد ذکر شده از مسکن دیگری استفاده نکنید.
هرگز از آسپرین و یا آ اس آ ويا تركيباتي که دارای این دو دارو هستند استفاده نکنید. برای دو هفته بعد از انجام جراحی زیبایی سینه زیرا که موجب خونریزی خواهد شد.برخاستن از تخت بعد از انجام جراحی زیبایی سینه :بعد از انجام عمل جراحی میتوانید برای سه هفته و پنج روز اول [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] بلند شده و راه بروید. اما نباید مواردی که تپش قلب شما را افزاپیش میدهد مثل بالا رفتن سريع از پله؛ بلند كردن وزنه هاي سنگين و از این موارد را انجام دهید. بویژه در رابطه با حرکت های ناگهانی و شدید یا قوی در بازوها مراقب باشید.
اگر روشی انجام دهید که موجب درد شما شود آن فعالیت برای شما خوب نیست و باید متوقف شود.
نباید طولانی مدت خواب باشید و حرکت نکنید زیرا که موجب ایجاد آمبولی لخته میشود. با استفاده از یک بالش اضافه در یک پهلو و جا به جا شدن مناسب با طرف دیگر قادر هستید خستگی که بر اثر دراز مدت دارید را کمتر کنید.
از غذاهای پر حجم و نفاخ دوری کنید. مواضب یبوست خود باشید و به مدت هفت روز بعد از انجام [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] از ملینهای خفیف همانند شربت هیدروکسید منیزیوم استفاده کنید. اگر دچار نفخ شدید از 20 قطره دایمتیکون به مدت هر 6 ساعت یکبار استفاده کنید
افرادی که جراحی زیبایی سینه انجام داده اند باید به مدت سه ماه از کرست استفاده کنندو استفاده از سوتین موجب ایجاد درد میشود بویژه در هفته اول به همین دلیل میبایست از سوتین بزرگ تر و نرمتز استفاده کنید تا فشار سوتین باعث جلوگیری از ترمیم زخم و صدمه جدی به سینه ها نشوید.