لهستان به دلیل اینکه یکی از کشورهای اروپایی عضو عهدنامه شینگن است نیاز به ویزای مجزا ندارد و فقط داشتن [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] کفایت می کند تا با خرید [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و انجام هماهنگی های لازم سفر شما به این کشور اروپایی آغاز شود. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] به دلیل اینکه در کمتر آژانس مسافرتی دیده می شود [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و مقرون به صرفه ای است. در این متن برخی نکاتی را که باید قبل از سفر مختصری راجع به آنها بدانید آورده ایم.

آشنایی با تور لهستان

یکی از کشورهای اروپایی که تور خارجی آن این روزها در نزد گردشگران ایرانی بسیار لاکچری شده است لهستان می باشد. پایتخت لهستان کلان شهر ورشو می باشد که دارای ساختمان ها و برج های رنگارنگ است که جلوه ای باشکوه به این شهر می دهد. زبان رسمی این کشور لهستانی می باشد و پول رسمی آنها زلوتی است که ده زلوتی معادل سه دلار می باشد. بهترین [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] برای سفر به لهستان [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] است زیرا در این فصل آب و هوا بسیار مناسب و دلنواز است.

اقامتگاه و هتل در [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و قیمت

در فصول گردشگری مثل فصل بهار و تابستان قیمت هتل و هاستل بسیار گران می باشد و نیز دست نیافتنی زیرا اکثراً رزرو شده اند به همین دلیل باید [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] با رزرو قبلی هتل همراه باشد. در فصول سرد قیمت هتل ها بسیار کاهش می یابد زیرا متقاضی آنچنانی ندارند. قیمت هتل ها بستگی به امکاناتی که ارائه می دهند و نیز بستگی به اینکه [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] است یا فقط در حد هاستل می باشد، دارد و نرخی مابین 500 هزار تومان و 2500هزار تومان دارد.

دیدنی های تور لهستان کدامند

لهستان دیدنی ها و جاذبه های زیادی دارد که در اینجا آنها را مختصری معرفی می کنیم این جاذبه ها عبارتند از موزه ملی قیام ورشو که بازدید از آن برای عموم و گردشگران [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] رایگان است. از دیگر جاذبه ها قصر سلطنتی و مرمرین، بافت قدیمی ورشو، کلیسای سنت آنه با برج های بلندش، پارک ساسکی و پارک فواره دار و پارک لازینکی است که همه آنها معمولا در برنامه [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] و گاها [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] قرار می گیرد در غیر این صورت پیشنهاد ما این است که در اوقات فراغت و خارج از تور حتماً از آنها دیدن کنید.

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]