تور کیش و دیدنی های هیجان انگیز جزیره
جزیره زیبای کیش یکی از بهترین جاذبه*های گردشگری و توریستی ایران است که به*خاطر تفریحات آبی و خرید بین همگان معروف است. تفریحات آبی کیش شامل اسکی روی آب، غواصی، فلای*بورد، قایق*سواری، بادی مارینا، جت*اسکی و... است.
تور کیش شما را به دیدن آثار تاریخی و طبیعی زیادی نیز می*برد که کم*تر مورد توجه گردشگران قرار گرفته*اند. دیدنی*های تاریخی*ای که تور کیش برای عرضه دارد نیز شامل شهر زیرزمینی کاریز، آب*انبار سنتی جزیره کیش، روستای باغو، شهر تاریخی حریره و اثر دیدنی کشتی یونانی است.
بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش فصل*های خنک*تر سال است، گرچه تفریحات آبی در تابستان هم می*چسبند. درضمن در تابستان تور ارزان کیش بسیار فراوان می*شود. آب و هوای کیش در پاییز خنک است و شاید خیلی برای تفریحات آبی مناسب نباشد ولی جای خوبی برای فرار از زندگی روزمره و سرمای شهرتان در پاییز یا زمستان است. اما بهترین فصل برای سفر به کیش اوایل پاییز است. هوا بسیار مطبوع است، اما نرخ*ها گران.
از دیگر دیدنی*های کیش می*توان به آکواریوم و دلفیناریوم کیش اشاره کرد. در دلفیناریوم شما می*توانید دلفین*ها را تماشا کنید و حتی با آن*ها شنا کنید و عکس بگیرید. کیش باغ وحش و باغ پرندگان هم دارد که مکان*های دیدنی*ای هستند. کلبه هور هم یکی دیگر از آن دیدنی*هایی است که تور کیش برای ارائه به شما در چنته دارد. در این منطقه بکر و دیدنی آلاچیق و نیمکت و منقل فراهم است و چراغ هم برای تفریحات شبانه وجود دارد. در کیش دوچرخه سواری هم پیشنهاد می*شود که می*تواند از تفریحات شبانه شما باشد. پس اگر با تور کیش به این جزیره سفر کردید، خرید را هم فراموش نکنید. برخی کالاها در کیش خریدنی هستند.
برای اطلاع از نرخ تورها به صفحه تور کیش کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت تورهای مختلف بهترین را انتخاب کنید.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]