[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]، سفری به کازابلانکا
مراکش کشوری است در غرب آفریقا که تنها چند کیلومتر با اسپانیا فاصله دارد و به*خاطر نزدیکی به اروپا، شهر معروف کازابلانکا و طبیعت منحصر*به*فردش شناخته شده است. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] شما را به محل اتصال اروپا و آفریقا، یا جهان اسلام و مسیحیت خواهد برد. مراکش به*معنای «سرزمین خدا» است و در عربی مغرب نیز نامیده می*شود.
برخلاف مناطق داخلی کشور مراکش که آب*و*هوای خشک قاره*ای دارد، حاشیه اقیانوسی این کشور آب*هوایی مرطوب و معتدل دارد و باران زیادی به* خود می*بیند و حتی در کوهستان*ها برف هم می*بارد.
تور مراکش شما را به سرزمینی با تاریخی دراز می*برد. تاریخ این کشور به قبایل بربر یا آمازیغ که ساکنان بومی مناطق شمال غرب آفریقا هستند بازمی*گردد. درطول تاریخ کارتاژها، فنیقی*ها و امپراتوری روم شرقی تلاش*هایی برای تصرف این سرزمین داشته*اند.
مسجد کتیبه یکی از زیباترین بناهای دیدنی مراکش است که به*خوبی نشان*دهنده معماری این کشور است. این مسجد که در قرن ۱۱ میلادی ساخته شده است یکی از زیباترین دیدنی*های این کشور است. دیگر مکان*های دیدنی مراکش که تور مراکش نوروز ۹۶ به شما عرضه می*کند کاخ*ها و عمارت*های این کشور هستند که ازجمله آن*ها می*توان به قصر باهیه اشاره کرد که در قرن نوزده میلادی بنا شده است. طبیعت مراکش هم همان*طور که وصفش رفت، بسیار متنوع است. از کوهستان*های برفی تا بزرگ*ترین بیابان جهان در مراکش راه درازی نیست.
می*خواهید از قیمت*های تور مراکش نوروز ۹۶ باخبر شوید؟ بر روی صفحه تور مراکش نوروز ۹۶ کلیک کنید و ارزان*ترین و بهترین تور را انتخاب کنید.
نگارش: [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]