[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] چه تاثیری بر پیشرفت شما در کار دارد؟
امروزه در تمامی شاخه های کسب و کار از تبلیغات برای پیشرفت و فروش بالاتر استفاده می کنند که تبلیغات می تواند به صورت بنر هایی که در خیابان ها و اتوبان ها میبینید باشد یا تبلیغات رسانه ها یی مثل تلوزیون و رادیو و رسانه های گروهی و یا از طریق [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] صورت بگیرد.
تمامی این راه ها مفید است اما همانطور که می دانید کمتر پیش می آید که حتی خود شما توجه تان به تابلو ها و بنر های خیابان جلب شود.همگی ما هم عموما درگیر کار و زندگی بوده و زیاد با رسانه های تصویری و صدایی سر و کار نداریم.
فایده طراحی سایت چیست؟
فایده [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] در آن است که کاربران به دلیل کمبود وقت برای یافتن شرکت , کالا و خدمات مورد نیازشان به اینترنت رجوع می آورند.زیرا با جستجو خدمات مورد نیاز و مطالعه آنها سریع تر به هدف خود می رسند.
طراحی سایت به شما کمک می کند تا در دنیای اینترنت فعال تر باشید.با [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] حرفه ای و زیبا می توانید به پیشرفت خود کمک کنید
انواع [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] را با هم مرور می کنیم
طراحی سایت می تواند به شکل های گوناگونی کار کند.سایت ها عموما به دو دسته شرکتی و فروشگاهی تقسیم می شوند. سایت های شرکتی عموما کارایی پیچیده ای ندارند ولی [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] فروشگاهی می تواند به اندازه ی یک فروشگاه کامل و بزرگ کارایی داشته باشد.در ابتدا فقط یک سایت برای نمایش کالا ها و خدمات است و پرداخت آنلاین آن ولی در ادامه می توانند کارایی هایی همچون مقایسه کالا با کالا را داشته باشد و یا فیلترینگ (به معنی تفکیک کالا ها از حیث نوع , رنگ , سایز و دیگر مشخصات کالا با توجه به نوع آن) و سپس سیستم های تخفیف گروهی را می تواند دارا باشد.
البته طراحی سایتهای دیگری چون سایت های خبری , تخفیف گروهی , پورتال آگهی و ... نیز وجود دارد که هر کدام کارایی خاص خود را دارند