زمانی که واژه [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] را می شنوید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند چیست؟
• زیبایی ؟
• جذابیت؟
• رنگ آمیزی طرح؟
این قضیه که مردم به وب سایت به عنوان یک اثر هنری نگاه کنند عمومیت دارد اما در واقع وب سایت به عنوان یک گونه دیجیتالی معرفی خدمات و محصولات مطرح شده است. به هرحال [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]بسیار فراتر از یک طراحی سایت زیباست. طراحی سایت موثر شامل کارامدی، قابلیتهای وب سایت و ساختار سایت می باشد.
در این مقاله به بررسی ساختار طراحی سایت تاثیرگذار می پردازیم
ساختار وب سایت یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت می باشد. شما می توانید از HTML , PHP, CSS یا دیگر گزینه های برنامه نویسی استفاده کنید یا اینکه از برنامه های تولید وب سایت بصورت آماده (CMS)، مانند wordprees یا joomla استفاده نمایید که هرکدام از این گزینه ها دارای جوانب مثبت و منفی خاص خودشان هستند و همچنین تاثیر متفاوتی در رتبه بندی موتور های جستجو به جای می گذارند. [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
کارامد بودن برای موفقیت یک وب سایت بسیار مهم است
کارامد بودن یک وب سایت بستگی به این دارد که یک تازه وارد به آسانی بتواند از راهنمایی سایت بهره مند شود و به راحتی آنچه را می خواهد پیدا کند و در صورت نیاز با وب سایت تعامل داشته باشد. آیا بازدیدکنندگان سایت شما به راحتی راهنمایی می شوند؟ آیا آنها می توانند به راحتی از یک صفحه به صفحات دیگر بروند و یا به صفحه اولیه بازگردند.
یک شرکت [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] باید قادر باشد نقشه و ساختار سایت را به نحوی ایجاد کند که سایت شما به آسانی موتور های جستجو گر را به عنوان بازدید کننده همانند یک انسان راهنمایی کند.
قابلیت خواندن راحت وب سایت
قابلیت راحت خواندن یکی دیگر از عناصر [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]می باشد ، بعضی از صاحبان وب سایت نمی دانند خطوط سیاه در پس زمینه سفید بهترین انتخاب برای راحت خواندن محسوب می شود. همیشه یک متن تیره را در پس زمینه روشن استفاده کنید کارکرد وب سایت در واقع کلید اصلی تاثیر [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]می باشد.
عملکرد وب سایت شما برای تعامل با کاربر باید آسان باشد
عملکرد یک وب سایت می تواند شامل موارد زیر باشد
• پیوندها شکسته یا نادرست نباشد.
• مطمئن شوید محتوای قابل دانلود شدن سایتتان به آسانی قابل دسترسی می باشد.
• یک جستجوی خوب به بازدید کننده اجازه می دهد که در مدت زمان کم به محتوا دسترسی یابد.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]