[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]هدف از طراحی سایت ساده :
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ساده در واقع با هدف حذف کاراکتر های غیر ضروری وب سایت می باشد اما برخی از طراحان وب سایت می پندارند که [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ساده به معنی حذف عناصر صفحات می باشد . این دسته از طراحان سایت خواهان فضای کاملا سفید نمی باشند . هنگامی که با یک کاراکتر که دارای نا هنجاری می باشد اما در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت می باشد ، مواجه می شوید سریعا آن را حذف نکنید بلکه به دنبال راه حلی برای برطرف نمودن ناهنجاری آن کاراکتر باشید .
صداقت در طراحی :
یک [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] موفق می بایست به گونه ای باشد که بتواند با مخاطب سایت ارتباطی صادقانه برقرار نماید . اگر مخاطب وب سایت تان پس از مشاهده وب سایت شما ایده ای به غیر از آنچه که شما قصد بیان آن را دارید ، داشته باشد متوجه خواهید شد که طراحی سایت شما به میزان کافی صادقانه نبوده است . به طور کل برای رسیدن به جایگاهی مناسب در کسب و کارتان می بایست تمامی عوامل طراحی سایت تان را در جهت محصولات و خدمات تان بهینه کنید .
دسترسی آسان وب سایت :
مهم ترین هدف از طراحی سایت برای یک کسب و کار ، ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربر و دسترسی آسان به این اطلاعات می باشد . لذا می بایست طراحی سایت خود را به نحوی انجام دهید که برای کاربران روشی آسان برای دسترسی به محتویات سایت وجود داشته باشد .
اهمیت چارچوب یکسان :
در واقع منظور از چارچوب یکسان زمینه و قالب یکسان در تمامی صفحات یک وب سایت می باشد . هنگامی که یه مخاطب در یک صفحه از وب سایت مطلبی را مشاهده می نماید ، می خواهد پس از رفتن به صفحه بعدی محتوای جدید را طی قالب قبلی مشاهده نماید . طراحی سایت تان را طوری انجام دهید که کاربر برای گشت و گذار در وب سایت شما با ظاهری متفاوت مواجه نگردد. در طراحی وب سایت همواره برای جلوگیری از به وجود آمدن سردرگمی در کاربران ، از تناسب و اصولی خاص پیروی می شود .