ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    sina
    sina
    Guest

راه و روش های کلی آنپکینگ برای تازه کارها : Generic Unpacking for newbies

راه و روش های کلی آنپکینگ برای تازه کارها : Generic Unpacking for newbies

مقدمه

آنپک کردن يک هنر است.يکي از هيجان انگيزترين بازي هاي فکري که در دنياي Reversing باقي مانده است.آنطور که من متوجه شدم اکثر کرکرهاي تازه کار،نمي توانند فايل ها را دستي آنپک کنند و براي آنپک کردن به آنپکرهاي نرم افزاري پناه مي برند.به همين دليل اين مقاله را نوشتم،تا کرکرهاي تازه کار با راه و روش هاي کلي آنپکينگ آشنا شوند.در اين مقاله ما 55 فايل پک شده را آنپک مي کنيم.سعي کردم در اين قسمت از مقاله،از پکرهاي ساده تر استفاده کنم.اگر هم پکر سختي را انتخاب کردم،سعي کردم تنها تعداد کمي از Protection هاي آن را فعال کنم تا اين مقاله براي شما زياد سخت نباشد.
    توصيه ما براي خواندن مقاله اين است که تمام کارهايي که من انجام دادم را شما همراه من قدم به قدم انجام دهيد و علاوه بر روش هاي من سعي کنيد روش هاي بهتري پيدا کنيد يعني بعد از خواندن اين مقاله شما بايد 55 فايل آنپک شده در اختيار داشته باشيد.
    اگر زنده باشيم،اين مقاله قسمت دومي هم خواهد داشت که در آن فايل هاي سخت تري را آنپک مي کنم.ليست نيمه کاملي از مباحثي که در قسمت دوم مطرح مي شود:

Analysising Virtual Machine in Asprotect – Unpack Armadillo with Nanomites – Unpack SDProtector 1.16 – How to write a simple unpacker in MASM – Analysis Protections in ActiveMark – Unpack Thinstall – Unpack .net Applications – How to write a plugin for ImportREC

در پايان از تمامي دوستاني که ما را در ساخت اين مقاله سخت و طولاني کمک کردند،تشکر مي کنيم:

1.Tactools به خاطر تست فايل هاي آنپک شده + تست اسکريپت ها با فايل هاي مختلف + آپلود مقاله و نرم افزارهای هدف
    2. lvl@ster تست فايل هاي آنپک شده + راهنمايي در نوشتن مقالات
    3. MnF خواندن نسخه هاي اوليه مقاله + نظرات و پيشنهادات مفيد
    4. mJo0t نرم افزار InfoViewer از ايشان بود،که ما به عنوان نرم افزار هدف از آن استفاده کرديم + قالب فايل آموزشي
    5.Hakhamanesh تست فايل هاي آنپک شده
  2. 1
    sina
    sina
    Guest
    لینک دانلود اسکریپت برای فیکس کردن IAT در PeCompact

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  4. 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع