۱- اگر صبح*ها که از خواب بیدار می*شوید سرحال هستید و آماده*اید تا جهان را زیر پاهایتان فتح کنید، این اولین علامتی است که شما سلامتید.
2- اگر می*توانید پس از بالا رفتن از پله*ها همچنان تنفستان را کنترل کنید و بصورت عادی راه بروید، تبریک می*گوییم! شما سلامتید.
3- اگر شما در عوض پوستی رنگ پریده، دارای پوستی درخشان هستید، به کارت سلامت خود یک امتیاز دیگر بیفزایید.

4- اگر معده*تان هم روبراه است و بصورت منظم به دستشویی می*روید، گلاب به رویتان[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
نمی بینید یبوست ندارید و معده*تان ترش نمی*کند، می*توانید خوشحال باشید که میزان سلامت شما در حال افزایش است.
5- اگر تمام روز را کار می*کنید و در پایان روز هم هنوز برای آماده کردن یک شام کوچک برای همسرتان انرژی دارید، کلاهتان را بالا بیندازید!
6- اگر دندان*هایی سالم و بی نقصی دارید و با لبخندهای جادویی خود اطرافیان را جذب می*کنید، پس برای اینکه خوشحال باشید دلیل کافی دارید.

7- اگر اشتهایتان خوب است، نه حریصید و نه کم اشتها، نشان می*دهد که بدنتان سلامت و روبراه است.
8- اگر ناخن*های شما صورتی رنگ و سفت و محکم هستند، شما سلامتید.
9- اگر در حال مبارزه با بی خوابی، یا پاره شدن خوابتان نیستید، پس سالم و قبراقید. خوب خوابیدن در شبانگاه، شاخصی مهم برای سلامت است.

10- اگر زمانی که دیگران سرفه می*کنند و هوای داخل بدنشان را به بیرون می*دمند شما عطسه نمی*کنید، آنگاه قطعاً سیستم دفاعی بدنتان به خوبی کار می*کند. داشتن مصونیت در برابر سرماخوردگی و عفونت*های جزئی، علامت سلامتی شماست.
11- اگر احساس می*کنید که به خوبی استرس خود را کنترل می*کنید و بیش از اندازه یا به طور غیر معمول خشمگین نمی*شوید، بدان معناست که روان شما نیز سلامت است.

12- اگر همه چیز در زندگی عشقی و تمایلات جنسی شما خوب و منظم است، امتیاز دیگری به کارت سلامت خود اضافه کنید.
بسیار خب دوستان، از زندگی سالم و سعادتمند خود لذت ببرید، منظم ورزش کنید و مواد غذایی سالم و مغذی بخورید تا سلامتی*تان برای همیشه حفظ شود. سلامتی و سرحالی شما، آرزوی همیشگی ماست.