تابستان نزدیک است! ۴ کمپین پیامکی داغ تابستانی
کمپین پیامکی تابستانه

شما با اصول پایه بازاریابی پیامکی آشنا شده اید. آیا آماده هستید تا کمی* بیشتر وارد مسائل تخصصی و موردی شویم؟ همانطور که میدانید تابستان نزدیک است و [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]شما باید در این راستا تغییر نمایند. حال زمان آن فرا رسیده تا پیشنهاد*های قدیمی* خود را کمی* تازه کنید و شاهد پیشرفت بیستهری در زمینه بازاریابی خود باشید. همیشه دلیل اولیه خود را برای ارائه پیامک انبوه در خاطر داشته باشید، اما در این فصل کمی* از هوای گرم تابستانی را وارد محتوای اس*ام*اسی خود نمائید.

1. برای مشتریان وفادار خود یک رویداد تابستانی ترتیب ببینید

شما میتوانید یک مراسم عمومی* برای تابستان تدارک ببینید و مشتریان دائمی و وفادار خود را به صورت ویژه به آن مراسم دعوت نمائید. برای مثال یک برنامه شاد و طنز ترتیب دهید که به نام برند شما باشد و مشتریان خود را به آن دعوت نمائید. این مساله میتواند خاطره*ای خوش از شما در یاد مشتریان و مخاطبین قرار دهد و پس از آن هربار که آنها نام برند شما را میشنوند این خاطره را به یاد خواهند آورد.

2. مسابقه*ای ترتیب دهید و جایزه آن را یک بلیت کنسرت قرار دهید

در فصل تابستان هنرمندان زیادی کنسرت*های خود را مجدد از سر میگیرند و برنامه*های فرهنگی* زیادی وجود دارد. شما میتوانید مسابقه*ای ترتیب دهید که به برندگان آن بلیت کنسرت اهدا شود. این شیوه یکی* از بهترین روش*های برای افزایش تعداد عضوهای لیست پیامکی می*باشد.[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

3. تخفیف*های دکه ای

این فصل بهترین فرصت برای رستوران یا کافی* شاپ شما خواهد بود تا در مرکز تفریحی دکه هایی موقت و تابستانی به راه بیاندازید. شما می*توانید برای این دکه*های پیشنهاد*های ویژه تخفیفی از طریق پیامک ارسال نمائید و افراد بیشتری را جذب خرید از آنها نمائید. برای مثال شما قادر هستید از چنین اس*ام*اسی استفاده نمائید: فقط امروز! با خرید هر اسنک از دکه*های ما و ارائه این پیامک یک نوشیدنی* بزرگ رایگان دریافت نمائید! شما با ارسال چنین محتوایی میتوانید با آرامش منتظر بنشینید و از نتایج عالی* آن لذت ببرید.

4. پیشنهاد*های مد تبستانه

اگر شما صاحب یک بوتیک و یا فروشگاه پوشک باشید، بهتری شیوه استفاده از بازاریابی پیامکی در این فصل آن است که ورود مدل*های جدید تابستانه خود را به مشتریان اعلام کنید و همچنین با ارسال تخفیف*های ویژه کوتاه مدت، افراد زیادی را جلب کنید هرچه سریعتر از شما بازدید نمایند.[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، افراد تمایل بیشتری دارند تا به تفریح و خرید بپردازد. در صورتی* که شما یک برنامه ریزی صحیح برای بازاریابی تابستان خود داشته باشید میتوانید در کمپانی خود هرچه بیشتر از جذابیت*های تابستان لذت ببرید.