سلام...
یک پکیج چند وقت پیش بهش برخوردم که این دوره ها رو توش داشت و واقعا به نظرم بهترین بود توی سایتا ، دوستان این تبلیغ نیست ، من چون پک خوبی رو توی سطح نت بین پک های مزخرف بعضی سایت ها دیدم واقعا خوشحال شدم و گفتم با شما اشتراک بزارم .
این پکیج این دوره هارو داره :
بسته ی ویژه ی آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ در 3 سطح مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته - به ارزش 335000تومان
بسته ی ویژه ی آموزش برنامه نویسی به زبان Php در 3 سطح مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته - به ارزش 284000 تومان
بسته ی ویژه ی آموزش برنامه نویسی به زبان ASP در 3 سطح مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته به ارزش 320000 تومان
بسته ی ویژه ی آموزش برنامه نویسی برای سیستم عامل اندروید با phoneGap، Basic4Androidو JAVA_Eclipse به ارزش 227000تومان
بسته آموزش بازیسازی ، شامل همه ی آموزش های بازیسازی موجود در سایت (بازیسازی برای اندروید و ویندوز )به ارزش 115 هزارتومان
بسته ی آموزش شبکه ccna و mcitp شامل همه ی آموزش های این مباحث در سایت به ارزش 105 هزارتومان

این پکیج تازه یک تخفیف 60 درصدی هم زده که با کد goldpack میتونین این پکیج عالی رو با 60 درصد تخفیف بخرین ، دوستان من اصلا هیچ آشناییتی با مدیران این سایت ندارم و فقط چیز های فوق العاده ای که دیدم رو میگم . لینکش رو براتون کوتاه کردم که راحت تر بتونین وارد سایت بشین .
لینک برای دیدن پکیج : yon.ir/3Ckf