فیلم آموزشی splash screen اسپلش اسکرین اندروید استودیو
فیلم آموزشی splash screen اسپلش اسکرین اندروید استودیو
فیلم آموزش splash screen اسپلش اسکرین
splash screen اسپلش اسکرین در خدمت شما هستیم با آموزش طراحی اسپلس اسکرین از سایت [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] همان طور که می دانید امروزه توی تمامی اپلیکیشن های اندرویدی وقتی نصب می کنیم و اجرا می گیرم شاهد یک اکتیویتی هستیم که بعد از چند ثانیه تبلیغ از اپلیکیشن و یا معرفی app به صفحه اصلی یا به اصطلاح صفحه اکتیوتی Main وارد می شود و امروز قصد داریم نحوه طراحی این قسمت رو خدمت شما دوستان عزیز ارائه بدیم.
فیلم آموزشی splash screen اسپلش اسکرین این قسمت را هم تهیه کرده ایم که اگر مایل بودید می توانید در پایان همین مطلب دانلود کنید و با تماشای فیلم آموزشی که به صورت فارسی از سایت خانه اندروید ارائه شده است خدمت گزار شما باشیم تا اسپلش اسکرینی طراحی کنید.
قرار هست چی کاری انجام دهیم : ما اول یک پروژه جدید اندروید استودیو رو ایجاد می نماییم سپس نامی برای اکتیویتی های خودمان که دو تا اکتیویتی هستن که اولی می شود اکتیویتی لانچر یا صفحه اولیه خوش آمد گویی که کاربر مشاهده می کند و بعد از آن اکتیویتی اصلی داریم که وارد آن می شویم.
اما وقتی پروژه جدیدی را ایجاد می کنیم تنها یک اکتیویتی می توانیم ایجاد کنیم اما نگران نباشید در این فیلم یاد خواهید گرفت که چند اکتیویتی دیگری هم ایجاد کنیدو از این اکتیویتی ها استفاده کنید.

مطالبی که به شما می توانیم پیشنهاد کنیم برای یادگیری بهتر این بخش :
فیلم آموزشی روشن کردن وب کم اندروید استودیو
فیلم آموزش کامل تغییر و توضیحات آیکون استاندارد اندروید استودیو
متصل کردن اندروید استودیو به شبیه ساز Nox App Player

رفتن به اکتیویتی دیگر Intent اندروید استودیو
امیدوارم آموزش امروز هم مورد پسند شما قرار بگیره.موفق باشید.

لطفا فیلم آموزشی رو هم ببنید برای توضیحات بیشتر :
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] حجم فیلم آموزشی ۳۱ مگابایت
پسورد فایل فشرده : homeandroid.ir
موفق باشید.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]