ترجمه مقاله به انگلیسی

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] از زبان فارسی به انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از محققین فارسی زبان با پژوهش های با کیفیت مقاله ای را تالیف می کنند که به علت ضعف در ترجمه به زبان انگلیسی ممکن است پس از صرف مدت زیادی زمان برای بازبینی مقاله توسط داوران، با پیام ناامید کننده رد یا همان ریجکت مقاله مواجه می شوند. اما راهکار جلوگیری از این مشکل چیست؟


ترجمه مقاله به انگلیسی
با کمک گرفتن از یک مترجم حرفه ای با دانش تخصصی ترجمه بالا می توانید ریسک رد شدن مقاله تان به دلیل ضعف زبانی و ایرادات لغوی گرامری را کاهش دهید. اگر مترجم مقاله شما حرفه ای نباشد ممکن است در ترجمه لغات تخصصی خطا کند و پیام مقاله شما به اشتباه به خواننده رسیده شود. مترجم حرفه ای نه تنها مدارک تحصیلی بالایی در زبان انگلیسی دارد، بلکه سالها تجربه باعث می شود قدرت و کیفیت ترجمه مقاله شما بالا برود.

مراحل مقاله نویسی ترجمه مقاله1مراحل مقاله نویسی ترجمه مقاله1

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی
دقت کنید که ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی کمی دشوارتراز ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی است. زیرا بیشتر مترجمین در زبان مبدا یا مادری که همان فارسی است قدرتمند تر از زبان مقصد هستند و وقتی که می خواهند دایره واژگان گستره خود در زبان مادری را به زبان مقصد برگردانند با دشواری در انتقال پیام و عدم دسترسی به واژه معادل مناسب موجاه می شوند.