آینده Embedded Host Client
با توجه به مطالبی که تابه حال بنده نوشته ام متوجه شده اید که علاقه وافری به این Fling دارم چون به نظر من کارهای مدیریتی را بسیار آسان می سازد.

دوستانی که با نرم افزار های تحت وب کار کرده اند از مزایای آن با خبر هستند و خوب می دانند که استفاده از یک نرم افزار مانند vClient چه محدودیت هایی را برای بستر مجازی سازی ایجاد می کرد.

مشتریان همیشه به دنبال اینترفیسی ساده و تحت وب بودن تا بعد از نصب ESXi ، بتوانند آن را مدیریت کنند.

یکی از قابلیت هایی که در مطالب قبلی بیان شد سادگی مدیریتی آن می باشد. همانطور که می دانید دلیل شکست خوردن ابزارهای مدیریتی پیچیدگی آنها می باشد.

تا به حال ۵ ورژن از این Fling ارائه شده است که سرعت به روز شدن این Fling پر طرفدار نشان می دهد.

1 آینده Embedded Host Clientهمانطور که می دانید Fling ها بهترین روش برای گرفتن Feedback زودتر موعد از مشتریان می باشد .

Fling ها به صورت رسمی شامل پشتیبانی نمی باشند ، این دلیل مبنای استفاده نکردن برخی از مشتریان از آنها می باشد.

یک خبر خوبی که برای علاقه مندان به Embedded Host Client (EHC) می توان بیان کرد ، این است که دیگر این Fling ارائه نخواهد شد زیرا به صورت رسمی در ESXi 6.2 وجود خواهد داشت. بدین معنی که در ورژن ۶٫۲ هم می توان از VSAN 6.2 استفاده کرد و هم می توان از ورژن ۶ EHC استفاده نمود.

2 آینده Embedded Host Client

باید بدانیم که Embedded Host Client بسیار شبیه vClient می باشد ولی به صورت ۱۰۰ درصد تمامی قابلیت های آنرا ارائه نمی دهد. در ESXi 6.2 هنوز vClient مانند قبل در کنار EHC ارائه خواهد شد و VMware شما را مجبور نخواهد کرد که از EHC استفاده کنید، ولی به صورت کلی بدانید که VMware در آینده ای نزدیک قصد دارد از تولید vClient دست بکشد.

یکی از قابلیت هایی که مطمئن هستم تمامی شما دوستان به دنبال آن هستید قابلیت ESXi مجانی یا همان Free ESXi می باشد، که در ورژن ۶ از EHC قرار داده شده است.

عکس پایین تمام قابلیت ها را به نمایش می گذارد.

3 آینده Embedded Host Clientدر آخر باید خدمتتان بیان کنم ، که Embedded Host Client یک ابزار بسیار ساده و کاربردی می باشد که قابلیت های ناب زیادی را برای بسترهای مجازی چه با vCenter و چه بی vCenter ارائه می کند. پیشنهاد می کنم حتما از این قابلیت استفاده کنید.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]