سئو سایت: لیست از کلمات کلیدی انتخاب کنید
یکی از مواردی که وب مسترها اغلب بدان توجهی نمی کنند لیس کلمات کلیدی است. یعنی اینکه بجای اینکه در روند پروسه سئو سایت خود یک کلمه کلیدی و یا دو کلمه کلیدی را انتخاب کنید ، لیستی از کلمات کلیدی را تعیین نمایید تا اثرگذاری مثبت تتری را در سئو سایت خود داشته باشید و در مدت کوتاه تر به نتیجه مطلوب خود در بهینه سازی سایت برسید. در ادامه خواهیم گفت که چگونه لیستی از کلمات کلیدی را انتخاب کنید و چگونه این پروسه را به انجام رسانید.

تعیین کلمه کلیدی اصلی برای سئو سایت

ابتدایی تین گام در پروسه انتتخاب کلمات کلیدی این است که اصلی ترین کلمه کلیدی را انتخاب کنید. زمینه کاری خود را مشخص کنید و حال کاربران شما چه کلمات کلیدی را بیشتر کلیک می کنند تا به سایت شما دسترسی یابند. این کلمات را به عنوان کلمه کلیدی اصلی سایت خود انتخاب کنید. در واقع کلماتی که بیشترین کلیک و جستجو را توسط کاربران دارند به عنوان کلمه کلیدی اصلی می بایست تعیین گردند.

انتخاب تعیین لیست کلمات کلیدی

پس از تعیین کلمه کلیدی اصلی حال کلمات دیگر را به کلمه کلیدی اصلی اضافه نمایید و آن را نیز به عنوان کلمه کلیدی سایت خود در نظر بگیرید. برای مثال فرض کنید کلمه کلیدی اصلی سایت خود سئو سایت است. پس در این صورت سئو سایت شخصی، سئو سایت وردپرس ، سئو سایت جوملا ، سئو سایت خبری ، نکات سئو سایت تمامی کلمات کلیدی هستند که توسط کاربران جستجو می شوند و می تواند کاربران را به سمت سایت شما کشاند. همچنین اینکه اگر شما در لیستی از کلمات کلیدی بالا باشید موجب می شود که شما در کلمه کلیدی اصلی نیز رنکینگ بالایی را بگیرید.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ٫ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ٫ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ٫ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ٫ [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ٫