[B]سئو کلمات کلیدی[/B]
در این مقاله آموزش سئو اکسپرت سئو میخواهیم با هم [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]کلمات کلیدی سایت را بررسی کنیم و ببینیم بهترین کلمات کلیدی که میتواند به افزایش سئو سایت کمک کند از چه فاکتور هایی تبعیت میکند.
خب برای [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] سیت تون قبل از اینکه کار [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] را شروع کنین و همزمان با طراحی سایت , کلمات کلیدی را انتخاب نمایید. ببینید که بهتریو و گویا ترین کلمات کلیدی سایت برای سایت شما چه چیز میتواند باشد.هدف خود را انتخاب نمایید. ممکن اس در سایت تان مقالات متعددی منتشر نمایید اما هدف شما در ابتدا باید چند کلمه ساده و گویا و قوی برای سئو سایت تان باشد.
[B]کلمات کلیدی مناسب برای سئو سایت[/B]
کلمات کلیدی که مورد نظر شما هستند میتوانند هم کلمات کلیدی عام و هم کلمات کلیدی خاص باشند. رقبای خود را در کلمات کلیدی انتخاب شده بررسی نمایید. شما با سئو حرفه ای سایت باید جزو لینک های صفحه اول گوگل باشید پس رقبای اصلی شما سایت هایی هستند که لینک 1 تا 10 پیج اول گوگل در کلمات کلیدی انتخاب شده برای آنهاست.
[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ][برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ],[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
[B]کلمات کلیدی مناسب سایت[/B]
قطعا میدانید که مردم عادی برای جستجو در موتور های جستجو ممکن است از کلمات و جملات مبهمی استفاده کنند پس باید یک سری از کلمات کلیدی سایت تان را برای اینکه بتوانید راحت تر در دسترس چنین جستجو هایی قرار بگیرید انتخاب نمایید. به اینگونه از کلمات کلیدی, کلمات کلیدی عام گفته میشود. در طرف دیگر افرادی هم هستن که میدانند دقیقا دنبال چه چیزی در موتور های جستجو میباشند که به عباراتی که اینگونه افراد استفاده میکنند کلمات کلیدی خاص میگویند و این کلمات کلیدی حتما باید در کلمات کلیدی که برای سئو و بهینه سازی سایت تون انتخاب میکنید وجود داشته باشند.
[B]لینک بیلدینگ کلمات کلیدی[/B]
هر سایتی برای اینکه بتواند راه طولانی رسیدن به صفحه اول گوگل را بپیماید باید در کنار سئو سایت , لینک بیلدینگ داخلی و خارجی برای آن نیز انجام شود. دریافت بک لینک با کیفیت و مناسب را نمیتوان از سایت هایی که بک لینک رایگان میدهند دریافت کرد. ممکن است برخی از این سایت ها اسپم یا پنالتی باشند که باعث میشود سایت شما نیز رتبه خود را از دست بدهد و افت ناگهانی در موتور جستجو گوگل را شاهد باشید. که در آن زمان دیگر بالا آوردن سایت و افزایش سئو سایت کار واقعا دشوار و زمان بری است. پس خودتان به تنهایی اگر دانشی در این زمینه نداری برای سایت تان بک لینک نگیرید و این کار را به یک متخصص سئو حرفه ای واگذار کنین.