ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 50
Like Tree3Likes

موضوع: پرسش پاسخ دوره طراحی فروشگاه اینترنتی

llvllorteza
    كاربر عادي
    0
    0
    سلام دوسته عزیز احتمال میدم شما از نسخه موجود تو مجموعه نرم افزراری کینگ و گردو و .. استفاده کردین برا نصب ویژیوال ، نمیدنم چجوری ویژیوال شیش و نیم گیگ میکنن سه گیگ ، ولی میتونید از linq data surce استفاده کنید برا dropdown تویه پروزه(منتظر پاسخ اقای شریفی هم هستیم)
    ویرایش توسط llvllorteza : 2016-04-15 در ساعت 11:05 AM
    rezaten64@gmail.com
    كاربر عادي
    0
    0
    سلام ...من از ویژوال استودیو 2013 آپدیت 4 استفاده می کنم که حجمش 4.77 گیگ هست و فکر نمیکنم ویژوال من مشکل داشته باشه ارور EntityFrameWork 5 میده همانطور که تو تصویر میبینین موقع استفاده از ابزار EntityDataSource و نمیدونم چرا...حالا ببینیم استاد شریفی پور چه جوابی میدن...
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط llvllorteza [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    مثلا لینک همین دوره <a target="_blank" href="http://www.mspsoft.com/1395/01/02/tutorials-design-online-store/"></a> داره اشاره میکنه به فولدر 1395 و یک و دو ولی قفط نام وب فرومتون هستش پسوندی برای نزاشتین
    در این مورد کلا سیستم سایت ام اس پی سافت متفاوت هست ، انشالله در پروزه همین مورد را پیاده سازی میکنیم.
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaten64@gmail.com [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    سلام استاد شریفی پور.خسته نباشین. خوشبختانه مشکل من حل شد و دارم جلسات رو پیش میرم اما متاسفانه هنگام استفاده از ابزار EntityDataSource همانطور که در داخل تصویر که لینکش رو فرستادم و در سطر آخر موجوده بهم ارور میده و نمیدونم چیکار باید کنم که بتونم از این ابزار استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنین . اگه لطف کنین و سوال بنده رو تو اولویت بزارین واسه جواب دادن ممنون میشم چون این قسمت گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم ...ممنون میشم بطور کامل راهنماییم کنین....مرسی

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    مشکل به نظره بنده از Entity است ، از نسخه 5 استفاده میکنید ؟
    شاید همین مشکل باشه ! ولی جای برسی داره
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    سلام ...من از ویژوال استودیو 2013 آپدیت 4 استفاده می کنم که حجمش 4.77 گیگ هست و فکر نمیکنم ویژوال من مشکل داشته باشه ارور EntityFrameWork 5 میده همانطور که تو تصویر میبینین موقع استفاده از ابزار EntityDataSource و نمیدونم چرا...حالا ببینیم استاد شریفی پور چه جوابی میدن...
    بنده هم با نظره شما موافقم ، حالا باید دیدید از چه نسخه ای استفاده میکنند ! منظورم Entity است
    rezaten64@gmail.com
    كاربر عادي
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MspSoft [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    بنده هم با نظره شما موافقم ، حالا باید دیدید از چه نسخه ای استفاده میکنند ! منظورم Entity است
    ویژوالی که من نصب می کنم هنگام نصبش EntityFrameWork 6 رو نصب می کنه اگه یادتون باشه تو ارور قبلی در ویندوز 7 ...... Entity Framework 6 نصب نمیشد موقع نصب ویژوال و من مجبور شدم از ویندوز 10 استفاده کنم و اتفاقا در این ویندوز هنگام نصب ویژوال FrameWork 6 رو نصب کرد و مشکل قبلی من حل شد ولی داخل این ارور میگه که ابزار Entity Data Source با Entity Framework 5 فقط سازگار هست طبق تصویری که فرستادم.از شما خواهش میکنم که بنده را راهنمایی کنین تا این مشکلم حل بشه...بسیار ممنونم از شما
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    ویژوالی که من نصب می کنم هنگام نصبش EntityFrameWork 6 رو نصب می کنه اگه یادتون باشه تو ارور قبلی در ویندوز 7 ...... Entity Framework 6 نصب نمیشد موقع نصب ویژوال و من مجبور شدم از ویندوز 10 استفاده کنم و اتفاقا در این ویندوز هنگام نصب ویژوال FrameWork 6 رو نصب کرد و مشکل قبلی من حل شد ولی داخل این ارور میگه که ابزار Entity Data Source با Entity Framework 5 فقط سازگار هست طبق تصویری که فرستادم.از شما خواهش میکنم که بنده را راهنمایی کنین تا این مشکلم حل بشه...بسیار ممنونم از شما
    پیشنهاد میکنم سرچ بزنید در سایت رسمی Microsoft و در گوگل چون امکان میدم مشکل از سیستم و تنظیمات شما باشه
    rezaten64@gmail.com
    كاربر عادي
    0
    0
    استاد شریفی پور من دوباره به ارور Entuty برخورد کردم و جدول ها رو تو قسمت کدنویسی لود نمیکنه می خواستم بدونم شما دقیقا از چه ویندوزی و چند بیتی استفاده میکنین و زمان آپدیتش کی هست و همچنین نسخه ویژوال شما چنده نسخه آپدیتشم بگین که من دقیقا مث شما نصب کنم شاید مشکا من حل شد
    llvllorteza
    كاربر عادي
    0
    0
    سلام اقا مسعود خوبین ؟ لطفا آموزش ها رو زودتر بزارید میدونید انتظار چه دردی داره!! راستی اگه امکانش وجود دارد تو قالبی که برای بازدید کننده در نظر میگیرید ده محصول نشون بدید و وقتی اسکورل کاربر از یه حدی مثلا 200 پیکسل پایین تر امد بقیه کالا ها از طریق ایجکس لود بشه ممنون
    tkord26
    كاربر عادي
    0
    1
    دوره آموزشی خیلی گرون هستش!!! هر قسمت 5000*13=؟؟؟
    هر فصل 2000 اگه ود عادلانه بود!
    به نظر من و خیلی از دوستان گرون هستش!!
    موفق باشی
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع