ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    morypory
    كاربر عادي
    2
    0

Exclamation راهنمائی در خصوص ساخت نرم افزار تحت وب

با سلام
    من در خصوص برنامه نویسی تحت وب و asp تازه وارد هستم و اطلاعات خیلی کمی دارم اما بنا به شرایطی قرار بر این شده است که برای اداره یک نرم افزار تحت وب در خصوص ثبت هزینه ها برای اداره طراحی کنم سوالاتی دارم خواهشمندم اگر برنامه ای مشابه یا فیلم و یا سورس آماده در این خصوص دارید امکان دارد به من معرفی کنید ممنون می شوم
    1-من 22 شهرستان دارم که میخواهم هر کاربر جداگانه به صفحه ثبت هزینه ها وارد شود و هزینه های اداره خود را ثبت کند ضمناً امکان چاپ صفحه ای مانند هزینه ها داشته باشد
    2-یک مدیر معرفی کنم که بتواند هر شهرستان را که انتخاب میکند در یک رنج تاریخ مشخص هزینه های آن شهرستان را ببیند
    3-یک مدیر دوم معرفی کنم به کل سیستم از قبیل ثبت کاربر کنترل صفحات و غیره را داشته باشد
    ممنون میشوم مرا راهنمائی کنید.
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    میتوانید از پک های آموزشی استفاده کنید !
    [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  3. 1
    morypory
    كاربر عادي
    2
    0
    سلام واقعا شرمنده ام که مزاحم شدم و این سوال را میپرسم . من صفحه لاگین را ساختم و دسترسی کاربر هام را هم تعیین کردم و در صفحه اصلی یک منو قرا دادم که با کلیک روی ان به صفحه ثبت هزینه ها وارد میشویم ولی حالا موندم که این صفحه را چگونه طراحی کنم .
    می خواهم دوتا DropDown و یک TextBox قرار بدهم که Drop اولی مربوط به کدهای هزینه ام باشد و وقتی کدها را انتخاب میکنم در TextBox نام هزینه مربوط به اون کد ظاهر شود البته میخواهم این TextBox در دسترس نباشد و فقط بتوان نام مربوط به آن کد را دید و در Drop دومی زیر مجموعه این هزینه انتخاب شود مثلا کد 1 را قرار بدهم هزینه های انرژی و کدهای مربوط متعلق به آب و برق و گاز باشد سپس میخواهم وقتی یکی از این زیر مجموعه ها را انتخاب کنم چند TextBox ظاهر شود که بتوانم مبلغ هزینه مالیات و عوارض و خلاصه هر چی که مربط به آن هزینه هست را وارد کنم سپس وقتی دکمه ثبت را میزنم در دیتابیس ذخیره شود و اطلاعات ذخیره شده در زیر صفحه نمایان شود البته ابتدا می خواهم یک DatePacker هم بگذارم که مثلا فقط تا 5 هر ماه بتوانند اطلاعات را ثبت کنند و بعد از آن نتوانند میتونم خواهش کنم اگر آموزشی در این زمینه که بتونه من را کمک کنه دارید بهم معرفی کنید ممنون می شوم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع