ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    mojtabaie
    كاربر عادي
    0
    0

Smile استخراج داده ها بصورت درخت وار

با سلام
    دوستان عزیز من در برنامم نیاز دارم که اطلاعات بصورت درخت وار نمایش داده شوند با توجه به توضیحات زیر لطفا بفرمایید اینکار چطور ممکنه (بانک sql)

جدول من شامل یکسری فیلد هست مثلا
    ACode, BCode, Name, Location, Company
    و اطلاعات با توجه به تصویر ضمیمه پر می شوند یعنی ACode کد بالادست یا والد رو در خود نگه میدارد و BCode کد خود کالا و بطور مثال BCode یک رکورد میتواند برای یک رکورد دیگر بالادست یا در ACode بنشیند داده ها به این شکل وارد شده اند در ضمن اولین سطح کدهایی هستند که در جدول کد بالادست ندارند یا به عبارتی فیلد کد بالادست آنها خالی هست یا با توجه به مثال فیلد ACode آنها خالی هست برای گرفتن خروجی بصورت درخت وار مانند چارت زیر باید چطور دستورات را نوشت؟

با تشکر

adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    429
    کمی متوجه منظور شدم ولی آنچنان درکش نکردم ! ولی چیزی که متوجه شدم همه چیز بستگی به ارتباط بین ارتباط هایی داره که بین جداول میدید ! خلاصه این 1 و b و c از یک جدولی باید خونده بشه برای بهینه تر شدن دیتابیس ! اگر ایده خود و یک طرح کلی روی کاغذ از روند کار رسم کنید ! شاید کمکی براتون بشه و سریع تر به چیزی که میخواید میرسید ! و اینکه این رسم نمودار باید در SQL صورت بگیره ؟
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع