ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 11 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 106
Like Tree5Likes

موضوع: دوره آموزشی ویتامین d

adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1111 [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با تشکر از زحمات شما و پاسخگویی
    دو تا لینک پایینی مشکلی نداره ولی تلریک خطای 404 می دهد و تلریک به جعبه ابزار اضافه شده ولی ابزار radcommandbar اختصاصاً اضافه نشده.
    یک بار کش مورو گر را خالی کنید یک بار بازسازی شد مشکلی نداشت ! مجدد تست بفرمایید ! برای RadCommandbar یک اسکرین شات از ابزار های تلریک قرار بدید در ویژوال استدیو
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    90154004
    كاربر عادي
    1
    0
    سلام به دوستان
    من تازه کارم تازه شروع کردم به یاد گرفتن C# و تا اینجای کار هم از استاد گرامی برای آموزش های خوبشون تشکر می کنم
    قابل ذکر است زمانی که شما این آموزش ها را مشاهده می کنید احتمالا از مفاهیم ارتباط با دیتابیس هایی که انجام می شود مطلع نباشید خود استد در آموزش می گه که از linq استفاده می کند که من خودم با کلی تحقیق فهمیدم (حداقل 3 روز) که منظور استاد از لینک (link)، این (linq) می باشد پس بهتر تا یک سری سرچ در زمینه ارتباط با دیتابیس با linq را انجام دهید و آن را یاد بگیرید و سپس آموزش ها را از جلسه دوم به بعد مشاهده کنید.
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    سلام به دوستان
    من تازه کارم تازه شروع کردم به یاد گرفتن C# و تا اینجای کار هم از استاد گرامی برای آموزش های خوبشون تشکر می کنم
    قابل ذکر است زمانی که شما این آموزش ها را مشاهده می کنید احتمالا از مفاهیم ارتباط با دیتابیس هایی که انجام می شود مطلع نباشید خود استد در آموزش می گه که از linq استفاده می کند که من خودم با کلی تحقیق فهمیدم (حداقل 3 روز) که منظور استاد از لینک (link)، این (linq) می باشد پس بهتر تا یک سری سرچ در زمینه ارتباط با دیتابیس با linq را انجام دهید و آن را یاد بگیرید و سپس آموزش ها را از جلسه دوم به بعد مشاهده کنید.

سلام خوش امدید به مجموعه ام اس پی سافت !
    توضیحات ابتدایی که مدرس در مطلب دوره نوشتن این است که کمی باید از مقدمات سی شارپ اطلاع کافی داشته باشید ، ولی نظر شما میتواند در دوره بعدی کمک بزرگی برای ما باشد که حتما نسبت به این موضوع توجه بیشتر داشته باشیم ! از توضیحات ارسالی شما بسیار تشکر میکنیم چه بسا ما آموزش های زیادی از LINQ و Entity در سایت منتشر کردیم حتما در دوره های بعدی متذکر این موضوع خواهیم شد !
    mos1362pos
    كاربر عادي
    1
    1

Red face

با سلام خدمت شما استاد گرامی آقای مسعود شریفی
    از آموزش بسیار گرانبهاتون خیییییلی تشکر می کنم خیلی از چیزها رو از این آموزش یاد گرفتم.
    ولی یه پیشنهاد داشتم خدمت شما و اون اینه که ای کاش در بخش اضافه کردن فاکتور اضافه شدن کالا به دیتا گرید از خود دیتاگرید انجام بشه مثلا موقعی که کاربر میخواد یه کالا به فاکتور اضافه کنه یه فرم دیگه باز بشه که تمام کالا ها تون لود شده باشه و با نوشتن نام کالا یا بخشی از نام اون کالای مورد نظرش بیاد و با زدن اینتر کالا به دیتاگرید فاکتور اضافه بشه و بعد تعداد و قیمت اونم بشه تغییر داد.
    امیدوارم که منظورم رو خوب توضیح داده باشم. البته این بخش از آموزش به نظرم برا مبتدی ها خوبه.
    در آخر از شما بخاطر زحماتی که برای این آموزش کردین تشکر می کنم
    ویرایش توسط mos1362pos : 2015-07-17 در ساعت 12:56 AM
    1835 likes this.
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط mos1362pos [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با سلام خدمت شما استاد گرامی آقای مسعود شریفی
    از آموزش بسیار گرانبهاتون خیییییلی تشکر می کنم خیلی از چیزها رو از این آموزش یاد گرفتم.
    ولی یه پیشنهاد داشتم خدمت شما و اون اینه که ای کاش در بخش اضافه کردن فاکتور اضافه شدن کالا به دیتا گرید از خود دیتاگرید انجام بشه مثلا موقعی که کاربر میخواد یه کالا به فاکتور اضافه کنه یه فرم دیگه باز بشه که تمام کالا ها تون لود شده باشه و با نوشتن نام کالا یا بخشی از نام اون کالای مورد نظرش بیاد و با زدن اینتر کالا به دیتاگرید فاکتور اضافه بشه و بعد تعداد و قیمت اونم بشه تغییر داد.
    امیدوارم که منظورم رو خوب توضیح داده باشم. البته این بخش از آموزش به نظرم برا مبتدی ها خوبه.
    در آخر از شما بخاطر زحماتی که برای این آموزش کردین تشکر می کنم
    سلام خوشحالم که استفاده کردید !
    از این بخشی که گفتید استقبال میکنم حتما در جلسه بعدی این بخشو براتون + جستجو با بارکد را اضافه خواهم کرد ! از پیشنهادات شما استفاده میکنیم !
    1835 likes this.
    1835
    كاربر عادي
    0
    0
    سلام
    خسته نباشید من زمانی که می خوام به بانک sql وصل بشم پیغام خطا می ده البته پیغام رو براتون می ذارم لطفا راهنمایی بفرمائید
    [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    aria4099
    كاربر عادي
    0
    1
    با سلام.آموزش شما خیلی کامل و جامع هست فقط یه مشکل تو قسمت جلسه هفتم هست منظورم چاپ فاکتور شما یه lable برای جمع کل قرار ندادید فاکتور باید یه مبلغ نهایی یا مبلغ کل رو داشته باشه لطفا آموزش رو کامل کنید .با تشکر
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1835 [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    سلام
    خسته نباشید من زمانی که می خوام به بانک sql وصل بشم پیغام خطا می ده البته پیغام رو براتون می ذارم لطفا راهنمایی بفرمائید
    [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    SQL Server نصب دارید روی سیستم ؟
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria4099 [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با سلام.آموزش شما خیلی کامل و جامع هست فقط یه مشکل تو قسمت جلسه هفتم هست منظورم چاپ فاکتور شما یه lable برای جمع کل قرار ندادید فاکتور باید یه مبلغ نهایی یا مبلغ کل رو داشته باشه لطفا آموزش رو کامل کنید .با تشکر
    در جلسه هشتم اعمال شد !
    aria4099
    كاربر عادي
    0
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط MspSoft [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    در جلسه هشتم اعمال شد !
    با تشکر از پاسخ شما ولی بنده پارت اول جلسه هشتم رو کامل بررسی کردم در صفحه ی استیمول سافت چیزیی به عنوان مبلغ نهایی که تمامی ستون قیمت کل را با هم جمع بزند وجود نداشت. برای هر فاکتور باید یه مبلغ نهایی وجود داشته
    باشد ولی تو این فاکتور فقط قیمت کل هر سطر خودش رو نشون میده و قیمت نهایی که باید تو gridviewستون قیمت کل را جمع بزند وجود نداره.لطفا این قسمت رو اضاف کنید چون قسمت خیلی مهمی هست.
صفحه 2 از 11 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 106

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع