ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    MeEbrahim
    كاربر عادي
    0
    0

اشکالات فروشگاه لوازم خانگی

سلام
    برنامه پس از اجرا در ویژوال استدیو 2012 دارای 10 Errors و 3 Warnings میباشد و زمانی که برنامه را ران میکنی پنجره ورود باز میشود و بعد از اینکه نام و رمز عبور (هر دو 1 ) را وارد و تائید میکنی پیغام تائیدیه ظاهر میشود ولی وقتی بر روی Ok کلیک میکنی بعلت خطاهای موجود ادامه برنامه ناممکن میشود.
    لطفا راهنمایی کنید
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    دوست عزیز ما تو سیستم شما نیستیم ببینیم چه ارور های دارید ! لطفا مشکلات را به همراه ارور شرح دهید !
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    MeEbrahim
    كاربر عادي
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MspSoft [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    دوست عزیز ما تو سیستم شما نیستیم ببینیم چه ارور های دارید ! لطفا مشکلات را به همراه ارور شرح دهید !
    (فکر نمیکنم در شروع مکالمه بتونید فقط با گفتن "دوست عزیز" مانع از ناراحت شدن مخاطبتون بخاطر بقیه جملتون (" ما تو سیستم شما نیستیم ببینیم چه ارور های دارید ! ") بشید!!!!
    نه تنها من بلکه هرکسی میدونه که شما تو سیستم دیگری نیستید پس لطفا بعنوان مدیر یک سایت کمی در نحوه مکالمه هاتون دقت کنید .)
    اگه دقت کرده باشید میبینید من سعی کردم مشکلات برنامه را بطور کامل و با جزئیات شرح بدم ، ضمنا از محیط برنامه چندتا تصویر تهیه کردم و خواستم آپلود کنم ولی با وجود اینکه حجمشونو خیلی
    کم کردم باز هم موفق نشدم (حالا چرا ؟ نمیدونم) ولی بازهم اشاره جزئی تری میکنم تا بهتر متوجه ارورها بشید : بعد از اجرای برنامه و ران کردن آن ارورهایی به این شرح میده
    تعداد 7 ارور
    Error 3 Type 'ReportParameter' is not defined. D:\proje\New folder\Manegment_Lavazem_Khanegi_VB.NET_DB_Access_ www.mspsoft.com\factor\Order\Form2.vb 44 26 factor
    تعداد 2 ارور
    Error 10 Type 'Microsoft.Reporting.WinForms.ReportViewer' is not defined. D:\proje\New folder\Manegment_Lavazem_Khanegi_VB.NET_DB_Access_ www.mspsoft.com\factor\Order\Form3.Designer.vb 27 32 factor
    تعداد 1 ارور
    Error 9 Type 'Microsoft.Reporting.WinForms.ReportDataSource' is not defined. D:\proje\New folder\Manegment_Lavazem_Khanegi_VB.NET_DB_Access_ www.mspsoft.com\factor\Order\Form3.Designer.vb 26 34 factor

تعداد دو هشدار
    Warning 13 The referenced component 'Microsoft.ReportViewer.WinForms' could not be found. factor
    و یک شدار
    Warning 1 Namespace or type specified in the Imports 'Microsoft.Reporting.WinForms' doesn't contain any public member or cannot be found. Make sure the namespace or the type is defined and contains at least one public member. Make sure the imported element name doesn't use any aliases. D:\proje\New folder\Manegment_Lavazem_Khanegi_VB.NET_DB_Access_ www.mspsoft.com\factor\Order\Form2.vb 2 9 factor

و زمانی که برنامه را ران میکنی پنجره ورود باز میشود و بعد از اینکه نام و رمز عبور (هر دو 1 ) را وارد و تائید میکنی پیغام تائیدیه ظاهر میشود ولی وقتی بر روی Ok کلیک میکنی برنامه ادامه پیدا نکرده و به محیط ویژوال برگشته و بر روی خط دستور (da_fm3.Fill(ds_fm3, "kala" که به رنگ زرد درآمده پنجره ای باز شده و .The 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine نمایش داده میشود.
    (تا جایی که تونستم تمام جزئیات ارورها را شرح دادم اگه باز هم نا مفهوم بود شماره تماستون رو به ایمیلم بفرستید تا تماس بگیرم )
    halalabad
    مدیر بخش
    12
    22
    بسیار خوب شما باید در بخش Refrence های پروژه dllهای ReportViewer را به پروژه خودتون اضافه کنید ! از چه نسخه ای از ویژوال استدیو استفاده میکنید ! نسخه 2010 به صورت پیشفرض پشتیبانی میکنه
  5. 1
    MeEbrahim
    كاربر عادي
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط halalabad [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    بسیار خوب شما باید در بخش Refrence های پروژه dllهای ReportViewer را به پروژه خودتون اضافه کنید ! از چه نسخه ای از ویژوال استدیو استفاده میکنید ! نسخه 2010 به صورت پیشفرض پشتیبانی میکنه

عرض کرده بودم از نسخه 2012 استفاده میکنم.
    میشه بیشتر راهنمایی کنید، این dllهای ReportViewer که میگین رو از کجا باید بیارم و دقیقا به چه شکلی به پروژه اضافه کنم؟
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    419
    در قسمت سلوشن پروژه یه بخشی دارید به نام Refrance کلیک راست کنید و گزینه Add را بزنید ! و بعد از لیستی که باز میشود سرچ کنید.
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  8. 1
    MeEbrahim
    كاربر عادي
    0
    0
    کاری که گفتید رو انجام دادم ولی نه تنها ارورها حل نشدند بلکه به تعداد هشدارها هم اضافه شد!!

لازمه که بگم وقتی برنامه رو از روی فایل EXE اجرا میکنم بعد از اینکه نام و رمز عبور رو وارد و تائید میکنی پیغام تائیدیه ظاهر میشود ولی وقتی بر روی Ok کلیک میکنی پیغام خطای Microsoft.ACE.OLEDB.12.0 provider is not registered on the local machine داده میشه !
    لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟
    halalabad
    مدیر بخش
    12
    22
    سیستم شما برای اجرا 64 بیتی است و فایل اجرایی پروژه روی 32 بیت ساخته شده است ، و سیستم شما نمیتواند با نسخه Microsoft.ACE.OLEDB.12.0 provider is not registered on the local machine ارتباط برقرار کند !

طبق آموزشی که براتون ساختم جلوبرید ! و بعد یک بار پروژه را بیلد کنید ! و dll های پروژه را در پوشه x64 که در مسیر فایل اجرایی ساخته شده منقل کنید !

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ][برای نمایش لینک باید عضو شوید. ][برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  11. 1
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)