ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    ramin083
    كاربر عادي
    0
    0

Unhappy اتچ نشدن بانک اطلاعاتی در داخل ویژوال 2012

باسلام
    من وقتی داخل SQL Server2012 یک بانک ایجاد میکنم نمیتونم از ویژال 2013 بهش دست رسی پیدا کنم مگر اینکه دیتچ کنم بعد داخل ویژوال اتچ کنم بانکو
    وقتیم داخل ویژوال 2013بانکو اتچ میکنم داخل sql2012 دیگه نمیتونم بهش دست رسی داشته باشم
    خواستم بپرسم راهی هست توی هر جفت همزمان بتونم به بانک دست رسی داشته باشم؟؟؟؟
    تفاوت بین sql server و مدیرت بانک داخل ویژوال دقیقا چیه؟؟؟
    متشکرم
    ویرایش توسط ramin083 : 2015-04-01 در ساعت 04:10 PM
    ramin083
    كاربر عادي
    0
    0
    شاید بنظر خیلیا سوالم ساده بیاد اما واقعا من جوابشو نمیدونم ممنون میشم کمکم کنید
    javanr0d
    پاسخگو و راهنما
    45
    160
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin083 [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    باسلام
    من وقتی داخل SQL Server2012 یک بانک ایجاد میکنم نمیتونم از ویژال 2013 بهش دست رسی پیدا کنم مگر اینکه دیتچ کنم بعد داخل ویژوال اتچ کنم بانکو
    وقتیم داخل ویژوال 2013بانکو اتچ میکنم داخل sql2012 دیگه نمیتونم بهش دست رسی داشته باشم
    خواستم بپرسم راهی هست توی هر جفت همزمان بتونم به بانک دست رسی داشته باشم؟؟؟؟
    تفاوت بین sql server و مدیرت بانک داخل ویژوال دقیقا چیه؟؟؟
    متشکرم
    سلام دوست عزیز ،ببینید SqlServer خودش یه نرم افزار جداست واسه طراحی پایگاه داده که ابزارهای مانند بک آپ خودکار و .... تولز های گوناگون دیگه داره ، من خودم زیاد باهاش کار نکردم و دقیقاً نمیدونم چ ویژگی های خوبی نصبت به Sql ویژوال استودیو داره(من فقط و فقط بخاطر بک آپ گیری خودکار از نرم افزار SQLServer استفاده میکنم) تا جایی که من میدونم طبیعیه بانکی که در SqlServer اتچ شده در اس کیو ال ویژوال استودیو اتچ نمیشه ! دقیقاً چرا میخواید همزمان در جفتشون اتچ شه ؟
  4. 1
    ramin083
    كاربر عادي
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط javanr0d [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    سلام دوست عزیز ،ببینید SqlServer خودش یه نرم افزار جداست واسه طراحی پایگاه داده که ابزارهای مانند بک آپ خودکار و .... تولز های گوناگون دیگه داره ، من خودم زیاد باهاش کار نکردم و دقیقاً نمیدونم چ ویژگی های خوبی نصبت به Sql ویژوال استودیو داره(من فقط و فقط بخاطر بک آپ گیری خودکار از نرم افزار SQLServer استفاده میکنم) تا جایی که من میدونم طبیعیه بانکی که در SqlServer اتچ شده در اس کیو ال ویژوال استودیو اتچ نمیشه ! دقیقاً چرا میخواید همزمان در جفتشون اتچ شه ؟
    کارایی که روی بانک داخل sql server میشه انجام داد واقعا کار برنامه نویسیو ساده تر میکنه
    امامن میخوام بانکم داخل sql server باشه کارای .net داخل ویژوال
    اما هرچی کانکشن استرینگ میسازم مشکل داره باید حتما از داخل sql دیتچ کنم بعد داخل ویژوال اتچ کنم
    راهی هست که من هربار مجبور نشم اینکارو انجام بدم؟؟؟
    (یعنی هم زمان هم کانکشن استرینگم کار کنه هم بتونم از sql server دست رسی داشته باشم)
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع