ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    unknowme
    كاربر عادي
    0
    0

Red face شروع کار برنامه نویسی

سلام دوستان خسته نباشید من میخوام تازه برنامه نویسی رو شروع کنم میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید منو از کجا شروع کنم با کدوم زبان شروع کنم سر درگم هستم چون برنامه نویسی طیف وسیعی داره شاید یکی بگه هدفت چیه و چکار میخوای بکنی من در کل میخوام برنامه هایی رو یاد بگیرم که برای پایه برنامه نویسی لازم هستش شاید بعضی برنامه ها دیگه امروز زیاد کاربردی نداشته باشند میخوام چیزهای پایه ای که حتما باید بدونم رو شروع کنم بعد اون برم سراغ اون طیفی که میخوام (الان هم مشخص نیست )شما بگین دوست عزیز از اینا شروع کن و یک سوال دیگه آیا مثلا دونستن مثلا دونستن c++ کمکی به یادگیری دلفی یا سایر زبانها میکنه یا اینا مباحثشون از هم جداست ممنون میشم راهنمایی کلی کنید
    javanr0d
    پاسخگو و راهنما
    45
    160
    سلام دوست عزیز به دنیای برنامه نویسی خوش اومدی : )
    شما میتونی با زبان ساده ای مثل ویژوال بیسیک شروع کنی ، بعد بری سراغ وی بی دات نت که توسعه یافته زبان وی بی هست ، مسلماً باید از یک زبان سطح بالا شروع کنی میتونی به جای ویژوال بیسیک مستقیم بری سراغ وی بی دات نت یا سی شارپ چون زبان ویژوال بیسیک دیگه ب درد نمیخوره ! کتاب های آموزشی و فیلم های آموزشی هم تو سایت پره میتونی دانلود کنی و استفاده کنی.
    و در مورد دونستن هر زبان برنامه نویسی به یادگیری زبان های دیگه میتونه خیلی کمک کنه حالا اون زبانم سی پلاس پلاس باشه که دیگه محشره واقعاً اگه میخوای برنامه نویسی شی بنظرم بری سراغ سی پلاس پلاس بهترین میشی من چهار پنج ساله مثلاً برنامه نویسم الان که فکرشو میکنم جوجه برنامه نویسی هم نیستم چون انتخابم درست نبود! شما در مورد انتخاب زبان برنامه نویسی عجله نکن دوست عزیز .... (و پیشنهاد میکنم در نهایت برین سراغ قدرتمندترین زبان برنامه نویسی Qt FramWork که زبان برنامه نویسیش سی پلاس پلاس و یکی از مهترین ویژگی هاش CrossPaltform هستش یعنی خروجیت رو تمام سیستم عامل ها با کمترین تغییرات اجرا میشه )
    موفق باشی.
  3. 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع