ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    MOHAMMAD18
    كاربر عادي
    0
    0

مشکل در هاست -فوری

با سلام به تمامی دوستان ببخشید من یه مشکلی تو هاست دارم من تیک زدم که دامنه اصلی منو عوض کنن اوناهم عوض کردن بعد دیگه سایتو بالا نمیاره بعد که تیک زدم اینو گفت :

باید آدرس دامنه جدید را در تنظیمات آدرس نرم افزارتان ست کنید و همچنین لینک های قدیمی سایت خود را اصلاح کرده و دامنه جدید را در آن جایگزین کنید

بخدا من که نفهمیدم چی گفت میشه کمکم کنید خیلی ممنون
    mohama226
    كاربر عادي
    0
    0
    جالبته .
    از کجا هاست گرفتید ؟
    -----
    خب نیازی به اینکار ها نبود
    از قسمت پارک دامین میتونستید دامین جدید رو هم پارک کنید که با دامین جدید سایتتون بالا بیاد .
    ------
    در غیر اینصورت هم اون اقا میتونست براتون ادرس دامین هاست رو تغییر بده و نباید این موارد پیش بیاد که بگن لینک ها رو تغییر بدید .
    ----------------
    مگر اینکه ادرس ها اتومات گرفته نشه و دستی باید وارد کنید لینک هارو (با تابع خواسی فراخوانی نشه) مثلا قسمت منو ویا ...
    دریاوب [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] : ارائه [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ، [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] ، [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، لایسنس

تماس ساعات اداری : 34220129 - (017) | سامانه پیامک : 10008331 | ایمیل : [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] / [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ] / آخرین اخبار استخدامی (دولتی و غیر دولتی)

✓امنیت بالا ✓کیفیت بالا ✓ارائه تضمین کیفیت ✓پشتیبانی 24 ساعته ✓ثبت و فعالسازی آنی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع