ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    iran1368
    كاربر عادي
    0
    0

در مورد اجرای برنامه ساخته شده در سیستم دیگر

دوستان من یه برنامه درست کردم که در اون تمامی کانکشن استرینگهای فرمها و دیتاست هامو به app config ربط دادم
    بعد کانکشن استرینگ app config رو هم دیتابیسمو بهش اتچ کردم
    فایل دیتابیسم هم در پوشه دیباگ کنار فایل exe و در پوشه ای که کنار در پوشه دیباگ قرار داره قرار دادم
    در حال حاضر برناممو از داخل فلش در یک سیستم دیگه اجرا میکنم هیچ مشکلی نداره هم ثبت میکنه هم گزارش میگیره هم لاگین میکنه و...
    البته در ویندوز دیگری که sql نداشت امتحان کردم اصلا اجرا نشد!!در همان سیستم
    یکی از دوستانم که برنامه نویسه میگه اصلا همچین چیزی نمیشه برنامت مشکل داره
    حالا سوالات من اینه
    1-اگر برنامم مشکل داره چرا تمامی کارها رو بدون مشکل انجام میده(ثبت،گزارش گیری،لاگین و...)بدون خطا
    2-چرا در ویندوز دیگر که اس کیو ال نداشت ،اجرا نشد وهیچ خطایی هم نداد(البته در اولین فرم باید کاربر لاگین کنه که برای لاگین کردن نیاز به اتصال به بانک داره)
    3-چرا وقتی در ویندوزی که اس کیو ال داره و دیتابیس اس کیو ال stop میکنم بازهم نرم افزار بدون هیچ مشکلی کار میکنه(ویندوز سیستم دیگر)
    امیدوارم سوالاتم بدون پاسخ نمونه
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    429
    [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

این مقاله را به همین منظور نوشتم !
    در مورده اینکه SQL نداشته خیلی ساده بگم خوب نمیشه شما از کامپوننت های و dll های SQL در برنامه استفاده کردید !
    چرا وقتی در ویندوزی که اس کیو ال داره و دیتابیس اس کیو ال stop میکنم بازهم نرم افزار بدون هیچ مشکلی کار میکنه(ویندوز سیستم دیگر)

برنامه شما مشکلی نداره مشکل کانکشنه که طوری بسته شده که باید حتما دیتابیس در کنار پروژه قرار داشته باشه.
    مهم اینه SQL روی سیستم نصب شده باشه و dll ها ان وجود داشته باشند در ضمن شما دیتابیست کناره پروژست روی SQL که run نمیشه.
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع