سلام دوستان من یه پروژه برای برنامه سازی سیستم باید بنویسم میخواستم منو راهنمایی کنید یا اگه کسی میتون انجامش بده پولش هم میدم. چون بدجوری گیر هستم
اینم سوالات ( یکی از اینها لازمم هست هر کدوم باشه مشکلی نیست )

1 -برنامه ای بنویسید که کاربر بتواند فایل های مورد نظر خود را برای مدت معلوم و محدود قفل نماید . به عبارتی دیگر کاربر فایل مورد نظر و مدت زمان را مشخص کند و فایل در این مدت قفل باشد و بعد از گذشت مدت زمان مشخص شده , فایل از قفل خارج شود.

2 - برنامه ای بنویسید که کاربر بتواند هر فایل دلخواه را رمزگذاری کند (Encription) کند و در هنگام باز کردن فایل ابتدا توسط برنامه مربوط به آن فایل اجرا شود . برنامه باید توسط نام کاربری و کلمه عبور که در یک فایل رمز ذخیره می شود ,محافظت گردد. برنامه باید لیست فایل هایی که رمز گذاری کرده باشد و هر زمان که یکی از آنها توسط کاربر احراز هویت کاربر , فایل را رمزگشایی نموده و توسط برنامه خاص فایل را اجرا نماید.

3 - برنامه ای بنویسید که عملیات کپی .paste را انجام دهد با قابلیت های اضافی (مانند pause و resume که توی کپی ویندوز 8 هم هست )

4 - برنامه ای بنویسید که جستجو بر روی پوشه و زیر پوشه ها بنویسد که تمامی فایلهای مورد نظر کاربر را درون یک پوشه کپی کند و نتیجه جستجو را با یک نام مشخص درون یک فایل ذخیره کند به طوری که نتایج قابل بازیابی باشد

فقط این برنامه ها با c نوشته میشه ولی با توابع api

مثل تابع جستجو FindFirstFile(

- ----
----
---
)